КОМФОРТНЕ МІСТО

Програма з енергозбереження

Об’єднання «Самопоміч» в Одесі ініціювало програму з підвищення енергетичної незалежності міста, основним напрямком якої є енергосанація багатоквартирних будинків. До проекту вже залучилось більше 604 будівель – це близько 86000 квартир та 150000 одеситів. Автори програми впевнені: проект з «Енергосанації багатоквартирних будинків»  стане у нагоді одеситам в умовах підвищення цін на енергію та зростання тарифів на інші види ЖКГ-послуг.

Відповідальний за проект: Станіслав Драганов

Тел.: 098-087-58-51

E-mail: od@samopomich.in.ua

Проекти, пов’язані з ЖКГ

Створено комітет  з питань практичної реалізації закону, що регламентує діяльність ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Для участі в діяльності комітету було запрошено керівників ОСББ, які мають позитивний досвід практичної роботи.

Комітет провів низку публічних засідань з широким залученням громадськості та всіх зацікавлених осіб. Завдяки зворотньому зв’язку під час доопрацювання закону про ОСББ, було з’ясовано проблемні моменти та враховано побажання мешканців міста.

Аудит комунальних підприємств Одеси

Ініціативна група  проводить аудит комунальних підприємств Одеси з метою оптимізації їхньої господарської діяльності. Таким чином, вже виявлено низку зайвих комунальних організацій. За результатами аудита представники “Самопомочі” збираються підняти перед громадою питання щодо реорганізації та ліквідації цих організацій.

Карта МАФів

За допомогою карти МАФів (знайти та доповнити карту можна за посиланням www.odtorg.com.ua), створеної за ініціативи депутата Олексадра Борнякова, одесити зможуть перевірити, які кіоски в різних районах міста встановлено законно, а які – ні. На карту, створену на основі «Google maps», нанесли всі види МАФів: від платіжних терміналів до об’єктів стихійної торгівлі. У розділі «Додати об’єкт» одесити можуть додавати МАФи на карту. Для цього необхідно прикріпити фото торговельного об’єкта та вказати його адресу. Ця інформація пройде модерацію і тільки після перевірки МАФ з’явиться на мапі (в статусі «законного» або «без документів»). В розділі «Ідентифікувати МАФ» можна підтвердити законність розташування тимчасової торгової споруди, додавши всю необхідну інформацію про нього.