Новини

10:56, 13 Травня 2019

«Понад 80% парламентського списку «Самопомочі» – це будуть нові обличчя», – Садовий

Принцип «шукати нових людей» і далі буде для «Самопомочі» домінантою. Про це під час з’їзду партії сказав її лідер Андрій Садовий.

«У майбутньому списку понад 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної Ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – сказав Андрій Садовий.

Окрім того, кандидатів у партії рейтингуватимуть за принципом «відкритих списків». «Ми ж всі з вами підтримуємо закон про пропорційну систему із відкритими списками? Тому ми, як партія, будемо ці принципи застосовувати в себе для того, щоб зробити відбір кандидатів у народні депутати максимально відкритим і прозорим. Не Садовий буде ухвалювати рішення, хто яке місце буде мати у списку – а наші обласні осередки, з’їзд партії.

Багато хто злякався цієї системи, відходить у бік. Але ми – ті, хто лишається тут, підставивши плече один одному, разом будемо йти до перемоги», – наголосив Садовий.