Новини

11:36, 5 Березня 2019

Садовий подав заяву до ЦВК про відкликання своєї кандидатури з президентських виборів

«Я зробив свій крок і думаю, що інші кандидати підуть тією ж дорогою». Вчора лідер «Самопомочі», міський голова Львова Андрій Садовий подав заяву до Центральної виборчої комісії про відкликання своєї кандидатури з виборів Президента України 31 березня 2019 року.

«Саме зараз Україна має шанс обрати проукраїнського антикорупційного президента.

Той шлях, яким йде країна зараз, заведе в дуже темні часи. Хтось може зі мною погодитись, чи не погодитись, але я так думаю. І тому я прийняв для себе непросте, але дуже відповідальне рішення», – каже Садовий.

Незважаючи на це, політик закликає всіх виборців прийти на дільниці в день виборів і виконати свій «священний обов’язок» – проголосували.

«Знаєте, як на Великдень всі християни йдуть святити паски? Отак щоб всі прийшли і проголосували – це дуже важливо. – Кожен буде мати свої пріоритети стосовно того чи іншого кандидата. Але треба проголосувати, щоби в нас не вкрали вибори і щоб вони відбулися чесно».

Нагадаємо, у п’ятницю, 1 березня, мер Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий оголосив про те, що знімає свою кандидатуру із виборів Президента України тапідтримує кандидатуру Анатолія Гриценка. На цьому тижні політики мають підписати угоду про підтримку.