Новини

11:23, 14 Грудня 2018

Войціцька: «Ми нарешті добилися того, що «Роттердам+» пішов у мінус!»

«Значного підвищення тарифів на електроенергію через формулу «Роттердам +» не буде! При інфляції 7,4% тарифи підвищаться всього на 2%. НКРЕКП затвердить підвищення тарифу на електроенергію на 2% замість раніше заявлених 15%. Ми нарешті добилися того, що «Роттердам+» пішов у мінус! І це, безумовно, перемога!» – заявила депутат від «Самопомочі» Вікторія Войціцька.

Вона разом з активістами вийшла на пікет під будівлею Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з вимогою  у 2019 році не продовжувати формулу розрахунку електроенергії для населення «Роттердам +».

«Я вдячна тим, кому ані холод, ані сніг не завадили вийти на вулицю, щоб сказати «ні» підвищенню тарифів, «Роттердаму+»  та монополізму на ринку енергетики. Я вдячна кожному, хто сказав вголос: «Досить «роттердамити» всю країну!» Разом ми подолаємо будь-які перешкоди на шляху до справедливих тарифів!»

Зауважимо, що НКРЕ 14 грудня розглядатиме питання продовження ціноутворення на електроенергію за формулою «Роттердам+» на наступний рік.