Новини

13:33, 29 Листопада 2018

Садовий: «Ніхто майно людей у рамках воєнного стану забирати не буде – ми цього не дамо зробити!»

На думку лідера «Самопомочі» Андрія Садового, дії Президента щодо запровадження воєнного стану – це було своєрідне тестування реальності.

«Насправді воєнний стан потрібно було ввести, коли російські війська захоплювали Крим. Тоді б ми могли попередити окупацію Донбасу та уникнути трагедій в Дебальцевому, Іловайську та Зеленопіллі», – наголосив Садовий в ефірі телеканалу «24».

Однак, переконаний він, що на таке тестування реальності Порошенку одразу дали відповідь – як в Україні, так і європейські та американські політики. Саме тому, на думку Садового, Головнокомандувач так легко відійшов від свого першого плану і скоротив термін, на який впроваджується воєнний стан, та й прийняв позицію депутатів обмежитися лише тими областями, які, власне, є прикордонними.

«Думаю, влада сама до кінця не знає, якими будуть наступні кроки. І найбільша проблема – відсутність довіри до Головнокомандувача. Тому громадянське суспільство повинне тримати руку на пульсі, щоб не бути загнаним в якийсь кут через воєнний стан.

Очевидно, що ці 30 днів пролетять як один. І ніхто майно людей в рамках воєнного стану забирати не буде – ми цього точно не дамо зробити! А також буде цікаво, що ж Президент запропонує після 26 грудня», – прокоментував Андрій Садовий.