Новини

16:13, 20 Листопада 2018

Анна Філатова: Ми за збалансований бюджет

Зменшення фінансування сфери освіти – це злочин. Саме тому сьогодні на комісії депутати Чорноморської міськради не підтримали проект бюджету на 2019 рік. У порівнянні з минулим роком, бюджет витрат на освіту зменшився вдвічі. Нам не було запропоновано жодного рішення проблем 9-го та 13-го мікрорайонів. Не було й виділення коштів на «Громадський бюджет», що не дає можливості чорноморцям самостійно впливати на розвиток міста.

Вочевидь, чиновники, не виходячи зі своїх кабінетів, знають краще депутатів та містян, що потрібно людям. Не пригадую жодного випадку, коли можновладці виходили надвір чи в школу та переймалися проблемами простих людей.

Я вважаю, що бюджет мають розподіляти люди особисто або ж через своїх представників у міськраді. А головне – збалансовано. Адже перекоси бюджету тягнуть за собою поглиблення проблем у недофінансованих сферах. Наприклад, вже декілька років поспіль ми не бачимо збільшення заробітної плати для медиків та працівників дитячих дошкільних та шкільних закладів. Напевно, такими діями влада хоче сказати, що їй не потрібні ці сфери.