Новини

22:06, 24 Жовтня 2018

Звіт про діяльність депутата ОМР VII скликання Захарова Олександра Валентиновича

Звіт про діяльність

депутата Одеської міської ради VII скликання Захарова Олександра Валентиновича

з 08.11.2017 по 28.10.2018 року

Член фракції  «Одеська міська організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

в Одеській міській раді VII скликання.

Відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про роботу депутата за період з «08» листопада 2017р. по «22» жовтня» 2018р.

У рамках повноважень, відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 № 93-IV та згідно з передвиборчої програмою було виконано наступне.

Проведено 3 зустрічі з мешканцями району, що проживають на території виборчого округу № 39.

Здійснено 9 прийомів громадян.

Направлено 16 депутатських запитів та звернень.

Використання коштів депутатського фонду.

Кошти депутатського фонду під постійним депутатським контролем використано за наступними напрямками:

– придбання медичного обладнання для відділення відновлюваного лікування для маломобільних груп населення комунальної установи «Міська лікарня № 8»;

– придбання та встановлення обладнання, проведення ремонтних робіт в Одеській гімназії №1 Одеської міської ради, а саме закупівля світло-звукової техніки та проведення ремонтних робіт актової зали.

– придбання та встановлення обладнання в Одеській гімназії № 2 Одеської міської ради, а саме закупівля інтерактивних дошок для навчання дітей.

Стратегія розвитку Одеси та взаємодія міста з портовими структурами     

1. Ведеться робота щодо моніторингу взаємодії органів місцевого самоврядування та підприємств, розташованих на території порту, впливу розвитку портових структур за відсутності узгодження проектів та рішень з місцевою владою Одеси.

2. У результаті роботи по приведенню положень рішення ОМР № 1321 -VII від 07.12.2016р. «Про затвердження стратегії економічного та соціального розвитку міста Одеси до 2022 року» у відповідність до Генерального плану міста Одеси, затв. рішенням ОМР № 6489-VI від 25.03.2015р. у частині винесення вантажного терміналу порту з центральної частини м. Одеси, міським головою надано відповідне доручення розробнику вказаної Стратегії.

3. Ведеться робота по встановленню обсягу податків і зборів, що находять від діяльності портових структур у бюджет м. Одеси

4. Проведено роботу стосовно встановлення порядку формування та складу конкурсних комісій на право оренди об’єктів державної власності, що обліковуються на балансі ДП «Одеський морський торгівельний порт», в які повинні входити представники органів місцевого самоврядування у разі розгляду питань захисту навколишнього природного середовища та дотримання умов належного утримання об’єктів соціально-культурного призначення.

5. Ведеться робота по захисту вітчизняних експедиторів та перевізників від монопольної корупційної змови між Адміністрацією морських портів України та виконавчим комітетом Одеської міської ради, а саме щодо недопущення обмеження в’їзду вантажного транспорту на територію порту та забороні нав’язування послуг перевізникам та експедиторам окремими підприємства спільно з виконавчим комітетом Одеської міської ради.

6. Досягнуто результат у вигляді накладення штрафу у розмірі 6 млн. грн на підприємство-монополіста, що розташоване в Одесі, за порушення правил конкуренції, яке вчинялося узгоджено з Одеською міською радою. Триває судовий розгляд справи.

7. Ведеться активна участь у розгляді двох справ з питання обмеження вільного в’їзду до порту за безпосередньою участю депутата.

8. Ведеться контроль та моніторинг дій Антимонопольного комітету України стосовно захисту економічної конкуренції, а також стосовно розслідування, ініційованого Антимонопольним комітетом з приводу обмеження самостійності підприємств на території Сухого порту.

Розміщення зовнішньої реклами та впорядкування благоустрою території м. Одеси

1. Демонтовано незаконну рекламну конструкцію за адресою: вул. Середньофонтанська, 34, що була розміщена всупереч вимогам Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Одесі у новій редакції.

2. Проведено роботу з приводу самовільного захоплення та забудови прибудинкової території, розташованої за адресою: проспект Шевченка, 11А, а саме здійснено перевірку дозвільних документів та підстав встановлення літнього майданчика кафе.

3. Встановлено порядок погодження та встановлення дитячих майданчиків на території міста Одеса.

Дорожня інфраструктура та екологія

1. Подано ініціативу з закупівлі пересувних вантажних комплексів для використання їх на території міста Одеса та недопущення допуску до міста перевантаженого транспорту.

2.  Подано ініціативу з обмеження допуску на територію міста екологічно брудного транспорту стандартом нижче екологічності «Євро-5» для великих промислових підприємств, розташованих на території Одеси.

3. Направлено пропозиції, щодо включення додаткових адрес до титульного списку капітальних ремонтів міжквартальних проїздів на 2018 – 2019 роки.

Приватизація житла громадянами

1. Проведено консультації, надано допомогу у складанні документів та отриманні архівних документів для приватизації житла особами, які мають таке право.

Робота в ОМР, у постійних комісіях ОМР

1. Ведеться належна підготовка до кожного засідання Одеської міської ради та Виконавчого комітету ОМР.

2. Участь у сесіях. У звітний період Одеською міською радою проведено 8 пленарних засідань. Особисто прийнято участь у роботі 7-и сесіях Одеської міської ради.

3. Комісії, робочі групи:

1. Постійна комісія з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин і інформаційних технологій.

2.  Активна участь у постійній комісії з питань транспорту, дорожнього господарства, зв’язку і морегосподарського комплексу.

Відомості про доручення виборців. Відомості про роботу на окрузі.

1. Проведено 3 зустрічі з виборцями за місцем їхнього проживання

2. На особистих прийомах громадян й у зверненнях громадян викладено та в подальшому відпрацьовано депутатом наступні питання:

– Локальні порушення правил благоустрою;

– Благоустрій територій, а саме процедура встановлення дитячих майданчиків;

– Щодо проведення ремонтів міжквартальних проїздів;

– Щодо незаконного встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності;

– Щодо незаконної підприємницької діяльності;

– Щодо незаконного привласнення спільної сумісної власності мешканців багатоквартирних будинків службами та органами Одеської міської ради та виконавчого комітету Одеської міської ради;

– Щодо екологічного впливу та проблем, які виникають у зоні діяльності порту та припортових територій Одеського морського порту;

– Щодо протидії незаконному розміщенню рекламних конструкцій;

– Щодо допомоги у приватизації житлової площі громадянином, що проживає по вулиці Доковій.

 

Адреса приймальні: м. Одеса, вул. Єврейська, 13, офіс 2

Контактний тел. (048) 788 83 83

Графік особистого прийму громадян: Кожна друга та четверта середа місяця з 16.00 до 19.00.

За потреби прийом громадян ведеться в інші дні особисто або помічником.

Звіт про депутатську діяльність