Новини

22:17, 24 Жовтня 2018

Звіт про діяльність депутата ОМР VII скликання Терещука Вадима Сергійовича

Звіт про діяльність

за рік

Терещука Вадима Сергійовича

депутата Одеської міської ради VІІ скликання,
голови постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій;

члена депутатської фракції «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Набуття повноважень – 28 жовтня 2015 року

Відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад» надаю звіт про роботу депутата за період з «28» жовтня 2017 року по «28» жовтня 2018 року.

Напрямки діяльності:

· ОСББ

· Боротьба з незаконним будівництвом

· ІТ-технології

· Прозора влада

· Відкритий бюджет

· Розвиток підприємництва

· Освіта

· Активна діяльність по захисту зелених зон міста

· Розвиток інфраструктури територіального виборчого округу № 8

· Участь в соціальних програмах міста

1. Відомості про діяльність у Одеській міській раді та колегіальних органах, до яких був обраний

Участь у сесіях. У звітний період Одеською міською радою проведено 8 пленарних засідань. Особисто прийняв участь у роботі 100% сесій Одеської міської ради.

Участь у профільній комісії. У звітний період проведено 10 засідань постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій ОМР.

Інші комісії та робочі групи:

1. Комісія з питань громадського бюджету міста Одеси на 2019 рік.

2. Тимчасова робоча група з питань земельних спорів

3. Робоча група з питань розробки проекту Правил благоустрою території міста Одеси

4. Адміністративна комісія з розгляду справ про адміністративні правопорушення.

5. Конкурсна комісія з обрання незалежних членів наглядових рад комунальних унітарних підприємств ОМР

6. Робоча група з реалізації проекту «Електронний квиток» у громадському транспорті м. Одеси (внесено в проект розпорядження)

7. Робоча група з метою реалізації проекту «Оновлення міського електротранспорту м. Одеси»

2. Відомості про прийняті Одеською міською радою та її органами рішення та про хід їх виконання

На засіданні  постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій впроваджено наступні ініціативи та подано проекти рішень:

1. Надано доручення Департаменту економічного розвитку ОМР щодо розробки проекту рішення про внесення змін до програми про продовження і розвиток проекту «Електронний інтерактивний підручник».

2. Рекомендовано внести зміни до Положення про Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради шляхом доповнення пунктом наступного змісту: «2.2.36 Здійснювати у встановленому порядку  реєстрацію та ведення відкритого електронного реєстру та обліку малих архітектурних форм об’єктів торгівлі тимчасових споруд та місць їх розміщення».

3. Надано доручення Управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради своєчасно інформувати Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради та надавати інформацію на підставі паспорта прив’язки з метою ведення відкритого електронного реєстру.

4. Надано доручення Управлінню архітектури та містобудування ОМР розробити комплексні схеми з розміщення тимчасових споруд у місті Одесі.

5. Винесено на розгляд ХІІ сесії ОМР наступні проекти рішення:

•   Вважати таким, що втратило чинність рішення ОМР від 28.02.2012 року № 1724-VI “Про розробку комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Одесі».

•   Доручити КП «Одеспроект» у термін до 31.12.2018 року розробити комплексні схеми розміщення тимчасових  споруд в межах територій, які не увійшли до комплексних схем, затверджених виконавчим комітетом Одеської міської ради.

•   Рекомендували до затвердження ОМР дві комплексні схемі у Київському та Суворовському районах міста.

6. Винесено на розгляд сесії ОМР проект рішення «Про внесення змін до Міської програми «Електронне відкрите місто» м. Одеси на 2015-2018 роки. Проект прийнято.

7. Надано доручення Департаменту економічного розвитку ОМР провести додаткове дослідження і надати додаткове обґрунтування розрахунків за програмою “Безпека дорожнього руху в містах України”.

8. Затверджено підсумковий звіт про виконання Міської програми підтримки інформаційної сфери м. Одеси на 2017 рік

9.  Надано доручення Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон ОМР переглянути затверджений проект «Про перерахунок розміру пайової участі для власників (орендарів) будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, а також власників (орендарів) пунктів дрібно-роздрібної торговельної мережі для утримання об’єктів благоустрою, які обслуговуються комунальним підприємством «Узбережжя Одеси».

10. Вирішено доопрацювати «Правила розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Одесі, затв. рішенням ОМР та надати всі поправки до Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів ОМР.

11. Надано доручення Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон ОМР та Департаменту економічного розвитку ОМР перерахувати розмір пайової участі для власників (орендаторів) будівель та споруд соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також власників (орендаторів) пунктів мілко роздрібної торгівельної мережі для утримання об’єктів благоустрою, які обслуговуються комунальним підприємством “Узбережжя Одеси”

12. Проведена третя відео ревізія договорів оренди на узбережжі міста Одеси за допомогою квадрокоптера.

13. Здійснюється контроль за постійним виконанням наданого Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів ОМР доручення за 10 днів до проведення засідання малого виконкому ОМР направляти на адресу комісії перелік тимчасових споруд, що підлягають демонтажу.

14.  Ведеться спостереження за своєчасним і регулярним фото-звітом про демонтування ТС для здійснення підприємницької діяльності Управлінням розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів ОМР

15. Комісією підтримано пропозицію по внесенню змін до Програми підтримки інвестиційної діяльності на території м. Одеси на 2018-2020рр.

16.  Надано доручення Юридичному департаменту ОМР направити на адресу комісії роз’яснення відносно законності договорів пайової участі на території берегозахисних споруд, без наявності у суб’єкта господарювання договору оренди берегозахисної споруди.

17. Управлінню архітектури та містобудування ОМР рекомендовано забезпечити подання на розгляд виконавчого комітету ОМР комплексної схеми № 31 розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності в межах вулиць:  Миколаївської дороги, провулка Академіка Векслера, вулиць 1-ий Сортувальній і улиці Штілевій в Суворовському районі м. Одеси з елементами благоустрою

18. Затверджено документ про застосування комплексних схем при розміщенні тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Одеса.

19. Продовжується  робота по впровадженню карти моніторингу містобудівного кадастру.

3. Відомості про доручення виборців. Відомості про роботу у територіальному виборчому окрузі №8

1. Проводяться регулярні зустрічі з мешканцями, метою яких є інформування про депутатську діяльність та отримання звернень/побажань від виборців.

2. За допомогою коштів Депутатського фонду встановлено метало-пластикові віконні конструкції в під’їздах  житлових будинків з метою їхнього утеплення, що дозволить мешканцям економити на опаленні. Вікна з відкосами встановлено за наступними адресами:

– вул. Люсторфська дорога д.152 корпуси 3,4,5

– вул.  Люстдорфська дорога д. 157

– пр. Ак. Глушко д. 6А

– пр. Ак.  Глушко 6В

– вул. Ак. Корольова д.33

– вул. Ак. Корольова д.112 / 3 (в процесі).

3. З метою розвитку та поліпшення інфраструктури мікрорайону, за допомогою програми «Соціально активний громадянин» планується провести роботи з благоустрою скверу ім. Академіка Корольова (сквер Луч) шляхом розробки та захисту проекту «Благоустрій скверу ім. Ак. Корольова (сквер Луч) на перетині вулиць Корольова та Левітана».

4. За дорученням виборців негайно вжито заходів депутатського реагування щодо закриття незаконно встановлених дитячих атракціонів.

5. Проведено переговори з власниками коней з метою поліпшення умов утримання – тварин нещадно експлуатували у сквері імені Ак. Корольова та  у сквері ім. Ак. Глушко.

6. Ведеться подальша робота по захисту зеленої зони від будівництва газової заправної станції на вул. Космонавта Комарова,10 А. Відстежуються всі дії (постійної комісії з питань землеустрою та земельних правовідносин ОМР і т.п.), щодо вказаної зеленої зони з метою не допущення її знищення.

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Одеса, вул. Єврейська,13 офіс 2, особисто перший і третій понеділок місяця з 10:00 до 15:00.

Також, по особистому телефону, через помічника, ведеться терміновий прийом громадян з термінових питань, які вимагають негайного втручання.

Звернення та накази виборців. Було отримано 690 усних та письмових звернень.

422 з них вже вдалося вирішити.

Депутатські звернення та запити. У звітний період направлено 56 депутатських звернень.

 

Подані та реалізовані нормотворчі ініціативи Виконання передвиборних обіцянок щодо публічності роботи органів місцевої влади Зустрічі з виборцями Вирішення питань на звернення громадян Особистий прийом громадян Депутатські запити та звернення
14 3 10 422 120 56

 

4. Виконання депутатської програми.

1. Проведена робота по впровадженню та налагодженню кількох міських онлайн програм, що забезпечують прозорість діяльності Одеської міської ради, її виконавчих та колегіальних органів, комунальних підприємств та служб.

2. Ініційовано запуск нової муніципальної онлайн-платформи “Твій депутат Одеської міської ради” (deputat.odessa.ua), який дозволяє городянам прозоро та в доступній формі отримати дані про свій територіальний виборчий округ, депутатів ОМР, здійснити запис на прийом, подати звернення, доручення чи заяву, дізнатися результати голосування за прізвищем депутата та фракціями тощо.

3. Прийнято активну участь у розробці та поданні проекту рішення «Про внесення змін до деяких рішень Одеської міської ради VII скликання з метою підвищення рівня публічності діяльності Одеської міської ради».

5. Громадська діяльність.

1.      Надається допомога в створенні ОСББ (проведення установчих зборів), юридична консультація  новачків, допомога головам існуючих ОСББ.

2.      Надається допомога громадянам / підприємцям у вирішенні проблем в різних районах міста.

3.      Позитивно вирішено конфлікт гаражного кооперативу (автостоянці) «Вимпел – 11» (Люстдорфська дорога) шляхом направлення звернень до відповідних інстанцій та перемовин з органами виконавчої влади м. Одеси.

4.      В сквері ім. Ак. Глушко, на 7-ій станції Люстдорфської дороги організовано висадку квітів, усунені вандальських написів на пам’ятнику Академіка Глушка. Ведеться робота зі встановлення огорожі пам’ятника.

5.      Захищено зелену зону загального користування по вул. Комарова,10А у тому числі шляхом зняття питань щодо її забудови черговою газовою заправною станцією на двох сесіях Одеської міської ради.

6.      У складі конкурсній комісії з відбору на посаду керівника Одеської ЗОШ № 87 прийнято участь в обговоренні та обранні претендента на посаду директора школи.

7.      Контролюється прозорість проведення онлайн-голосування за проекти по програмі «Соціально активний громадянин», реалізація яких відбувається за рахунок громадського бюджету м. Одеси:

– вжито заходи депутатського реагування щодо недопущення реалізації одного з проектів-переможців – будівництва платної парковки транспорту за рахунок бюджетних коштів біля Міської дитячої поліклініки №6.

– підтримано питання про нечесні і не прозорі голосування за проекти.

Ведеться активна робота з інформаційного висвітлення суспільної діяльності та роботи постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій ОМР в одеських та всеукраїнських ЗМІ (ТК «7 канал», «Перший міський», ТК «Южная Волна», ТК “Думская ТВ” тощо).

Участь в ефірах ТБ – 31. Згадки в електронних ЗМІ 59.

Звіт про депутатську діяльність