Новини

12:31, 3 Жовтня 2018

Оксана Сироїд: Ми є свідками реваншу Росії і наслідку бездіяльності влади

«Насправді реванш Росії ми спостерігаємо від 2014 року», – каже віце-спікер парламенту Оксана Сироїд. За її словами, щоб у цьому пересвідчитись, варто просто подивитися на теперішній склад Верховної Ради і окремі фракції.

«На жаль, люди, які мали би бути покарані за допомогу Росії, за організацію війни проти України, які мали би бути під слідством, зараз прекрасно себе почувають у парламенті, у списках найбагатших людей України, власниками медіа-ресурсів».

А тим часом Захід схиляє Україну подовжити юридичну дію закону про особливий статус. Цей документ, на думку Оксани Сироїд, вже зробив ведмежу послугу.

«Цей закон фактично легалізує російську концепцію внутрішнього конфлікту в Україні. І вже тепер на Заході нам розказують, що Росія потерпає від санкцій, і Росія є жертвою, а ми такі погані і не хочемо проголосувати за цей закон про особливий статус».

Постійні відмовки про те, що нібито цей документ не страшний, він не працює – лише грають проти України», – наголошує віце-спікер.

«Сьогодні вже очевидно, що це матиме гірші наслідки. Навіть якщо не буде запущена юридична дія цього закону. Сам факт існування цього документу шкодить Україні і її міжнародному статусу».

На закиди, що продовження дії закону про особливий статус втримають західні санкції протии Кремля, Оксана Сироїд відповідає: «Нехай краще Україну незалежну будуть недолюблювати, ніж будуть захоплюватися Україною, яка буде російською колонією».