Новини

18:04, 22 Червня 2018

Зневажливе ставлення до депутатів Вилківської міськради

Безглузде використання міського бюджету та хамське ставлення до депутатів. Така атмосфера царить у Вилківській міській раді, про що засвідчила сесія від 20 червня.

Менш ніж за місяць до чергової сесії депутати написали офіційне звернення до Вилківського міського голови із прохання зупинити ремонтні роботи по вулиці Різдвяній та направити кошти на вирішення більш суттєвих проблем в місті (водогін, каналізація ремонт кладки, звалище сміття), однак ні відповіді, ні відмови не отримали.

20 червня наполегливі депутати «Об’єднання «Самопоміч» знову підняли питання про нераціональне використання бюджету у зв’язку з ремонтними роботами по вулиці Різдвяній. Їхню ініціативу підтримали ще 9 депутатів, однак, питання було знято з порядку денного за пропозицією депутатки Швидченко Л. В., яка начебто не була ознайомлена з проектом рішення. Не витримавши неповагу до депутатського корпусу, 8 народних обранців покинули залу засідання. «Я вважаю, що звернення 14 депутатів та 2 членів виконкому нічого не означає для нашого голови. Абсолютне самоуправство та ігнорування депутатського корпусу», – коментує депутат Вилківської міської ради Віталій Вязовський.

На жаль, це нерідкий випадок зневажливого ставлення до депутатів, які дійсно лобіюють інтереси своєї громади. «Самопоміч» й надалі буде боротися з нетактовною поведінкою влади.

Теги: