Новини

17:31, 25 Червня 2018

Політична криза в Білгороді-Дністровському

Політична криза в Білгороді-Дністровському триває вже багато місяців. Депутати, які не згодні з політикою мера, блокують всі її ініціативи. Тож сьогоднішня сесія, яка створила ажіотаж у місті, на жаль, так і не відбулася. За годину до початку на офіційному сайті міської ради з’явилося розпорядження міського голови Алли Гінак про відміну позачергової сесії. А 15 хвилин потому стала відома інформація про те, що о 12-00 в рамках робочої поїздки голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов проведе робочу зустріч з міським головою, депутатським корпусом та громадськістю.

У ході зустрічі губернатор озвучив болючі питання міста, зокрема проблеми з водопостачанням в місті, а також ремонт вулиць Шабської та Артільної. Крім цього, Максим Степанов закликав сторони до мирного вирішення політичного конфлікту, який виник в останні місяці в місті Білгороді-Дністровському. Він зазначив, що готовий бути учасником зустрічі між депутатським корпусом і мером Аллою Гінак.

Свою позицію щодо проблемних питань міста висловили й активні громадяни. Хтось підтримував дії мера, хтось був незадоволений, але всі зійшлися на тому, що потрібно знаходити компроміс. Алла Гінак подякувала жителям міста за підтримку і повідомила про те, що відкликала свою заяву про відставку і готова далі працювати на благо міста.

«Винуваті обидві сторони. Голова міста застосовує авторитарні методи управління, не розуміючи, що публічний менеджмент потребує спілкування з людьми, а не маніпулювання. Однак, ті 19 депутатів-опозиціонерів, перетягуючи ковдру на свій бік, створюють штучну кризу замість того, щоб підсилювати та корегувати роботу мера. Тим самим доводячи, що нічим не кращі», – коментує ситуацію голова Білгород-Дністровської районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Гутнік.