Новини

13:31, 4 Червня 2018

Ольга Квасніцька та волонтери провели майстер-клас для дітей-переселенців

На честь Дня захисту дітей волонтери Благодійного фонду «Французький Бульвар» під керівництвом члена фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольги Квасницької організували для дітей з Одеси та дітей-переселенців із зони АТО черговий майстер-клас, який відбувся в парку імені Шевченка в центрі міста.

За словами волонтерів, вони влаштували свято знаючи, що діти люблять вчитися всьому новому, цікавому і корисному. «Дітки навчилися шити голечниці та ляльок-зерновушок. Спеціально для хлопчиків, талановитий майстер Сергій Антонов провів навчання з плетіння мандали», – розповіли волонтери.

Головною радістю цього дня став ноутбук, про який мріяв хлопчик-переселенець Стас. Його виховує бабуся, тож сім’я не в змозі придбати дитині таку дорогу техніку. Завдяки активності волонтерів та спонсорам хлопчик врешті-решт отримав омріяний ноутбук.

Нагадаємо, 1 червня депутат ОМР Ольга Квасніцька разом із одеськими родинами відсвяткувала День захисту дітей на мирній акції, де прозвучали офіційні звернення з проханням повернути дитячий майданчик або надати альтернативу для його розміщення. «Я тут не тому, що матері звернулися за допомогою, а тому, що я сама матір! Тому, що Одеса не є містом дружнім до дитини. Тому, що місцева влада, приєднуючись до програми «Місто – дружнє до дитини», зобов’язана виконувати умови програми ЮНІСЕФ – створення благоустрою та майданчиків для дозвілля дітей. І ми повинні їй постійно про це нагадувати», – говорить депутатка.