Новини

11:22, 7 Травня 2018

«Самопоміч» за якісну та безпечну медицину

У Чорноморській міській лікарні на водному транспорті відкрився новий структурний підрозділ – стерилізаційне відділення.

У 2017 році на базі лікарні, яку очолює депутат фракції «Самопоміч» Олена Кузар, розпочалося облаштування майбутнього стерилізаційного кабінету. Цей непростий проект включав у себе не лише проведення ремонтних робіт відповідного приміщення, а й придбання професійного обладнання. На облаштування нового відділення лікарні з місцевого бюджету було виділено близько 8,5 млн грн. Ініціаторами створення стерилізаційного відділення на базі головного медичного закладу Чорноморська стали представники місцевої «Самопомочі».

Лідер Одеської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч», голова однойменної фракції в Чорноморській міській раді Іван Сміренський привітав усіх, хто приклав зусиль для створення стерилізаційного відділення: «Одне з основних завдань органів місцевого самоврядування – забезпечити якісними медичними послугами кожного чорноморця, і наша фракція за підтримки міського голови веде в цьому напрямку планомірну і систематичну роботу.

Стерилізаційне відділення – це важливий крок для надання якісних і, головне, безпечних медичних послуг. Відтепер працівники тут, централізовано будуть стерилізувати інструменти, що дозволить мінімізувати ризики зараження під час медичних маніпуляціях. Крім цього, вони планують надавати різні послуги іншим медзакладам, що дасть можливість лікарні нашого міста заробляти гроші на свій розвиток.

За цим всім стоїть непроста дворічна праця багатьох людей. Хочу подякувати за виконану роботу керівництву лікарні і всьому медичному персоналу. Також хочу підкреслити роль діяльності мера Чорноморська, направлену на турботу про жителів нашого міста.

На щастя, за останні 2 роки спільними зусиллями нам вдалося зробити серйозний ривок у напрямку розвитку медицини Чорноморська. Та мушу зазначити, що ривок відбувся в 2016-2017 роках, а розвиток охорони здоров’я в 2018 році залишає бажати кращого. Сьогодні мер Чорноморська в черговий раз запевнив, що ця важлива галузь життєдіяльності міста, за підсумками першого півріччя 2018, буде дофінансована. Сподіваюся, що і в цьому році, як сьогодні пообіцяв Валерій Хмельнюк, медицині з боку міської влади буде надана достатня підтримка.

Ми довіряємо міському голові, адже він, як ніхто, зацікавлений у тому, щоб мешканці Чорноморська були здоровими. Я вірю, що разом, об’єднавши зусилля, ми підемо вперед за новими досягненнями заради спільної мети – успішного майбутнього Чорноморська».