Новини

16:25, 20 Квітня 2018

Звідки будки та шлагбауми?

Завдяки активній роботі громадських приймалень, наші депутати знають про всі проблеми, що існують в місті. За зверненням мешканців, із лютого цього року член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Квасніцька вирішує питання щодо паркувальних місць та законності встановлення шлагбаумів та будок навколо Одеського театру музичної комедії ім. М.Г. Водяного.

Депутатка з’ясувала, що КП «Одестранспарксервіс» уклав договір з ФОП Караваєва С. М. щодо балансоутримання місць для паркування з порушенням норм чинного законодавства та нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування. Незважаючи на узгоджену схему, спеціально відведена автостоянка по вул. Пантелеймонівській, 3 (Театр музичної комедії ім. М.Г.Водяного), а фактично по вул. Леонтовича (загальною площею 486,50 кв.м.) не внесена до переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для паркування транспортних засобів. Слід зазначити, що Одеська міська рада не приймала рішення про внесення змін. А отже, підстав для укладення договору з оператором у комунального підприємства «Одестранспарксервіс» немає. Тож, Ольга Квасніцька вже направила відповідне звернення на адресу мерії.

«Зараз йдеться не про естетику та спаплюження фронтальної частини театру будками та шлагбаумами . Зараз я піднімаю питання про розірвання незаконно укладеного договору та приведення громадської території до первинного стану», – коментує Ольга Квасніцька.

Нагадаємо, щочетверга проходить особистий прийом громадян депутатом Одеської міськради, членом фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольги Квасніцької.
Офіс громадської приймальні знаходиться за адресою: Французький бульвар,8, каб. 315.
Запис на прийом за телефоном: (048) 789 40 00