Новини

10:47, 5 Квітня 2018

Ольга Квасніцька: Ми маємо нищівну, дисонуючу забудову, руйнацію пам’яток культурного спадку Одеси

Триває боротьба з несанкціонованим будівництвом на пам’ятках архітектури місцевого значення в Центральному історичному ареалі Одеси та «безпорадністю» місцевих та державних інституцій. Член фракції «Об’єднання» Самопоміч» Ольга Квасніцька не раз і не два направляла депутатські звернення до відповідних служб міста та області, однак усі старання марні.

«Головна проблема полягає в тому, що містом керують ті, кому це місто не потрібно, люди, які використовують ресурси міста виключно заради власної наживи та збагачення. Як результат, ми маємо нищівну, дисонуючу забудову, руйнацію пам’яток культурного спадку та знищення історичного надбання Одеси», – зазначає депутатка.

Більшість проблемних питань, з якими звертаються мешканці Одеси до Ольги Квасніцької, пов’язані з порушенням містобудівного законодавства, у тому числі законодавства про охорону культурної спадщини. «Чи можемо ми спільними зусиллями та законом зупинити ці порушення? Виявилося, ні. Усі начебто активні дії служб міста є імітацією боротьби з порушеннями, бо більша частина чиновників замішана в напрацьованих роками «зручних схемах». Однак, тільки в рамках закону, об’єднавшись, варто вимагати покарання тим, хто руйнує наше місто, навіть коли втрачаємо надію», – говорить Ольга Квасніцька.

Отже, депутатка фракції  «Об’єднання» Самопоміч» на адресу Приморського відділу поліції у м. Одесі ГУНП в Одеській області подала заяви:

– про вчинення кримінального правопорушення за умисне знищення та пошкодження комунального майна, дитячий садок – пров. Каркашадзе, та відносно порушення обов’язків щодо охорони комунальної власності;

– про вчинення кримінального правопорушення за пошкодження об’єктив культурної спадщини – будинків за адресами: Осіпова, 32; Мала Арнаутська, 53 та 57, Преображенська, 23 ( Прибутковий будинок Лібмана).

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Пам’ятаймо, монополія на покарання знаходиться в руках держави, тож, правоохоронні органи зобов’язані довести справи до суду, а ми, у решті-решт,  почути справедливий вирок», – резюмає Ольга Квасніцька.