Новини

14:11, 20 Квітня 2018

Доля Нагорного бульвару в руках одеситів

Уже декілька років Одеса говорить про Нагорний бульвар, що знаходиться між провулками Каркашадзе та Дунаєва. Це не тільки улюблене місце відпочинку мешканців мікрорайону, але й ласий шматок землі для забудовників. Цю зелену зону вже неодноразово намагалися захопити. Ще у 2008 році більшу частину землі було приватизовано приватними особами.

Історія наступна:
– у 2008 році за Постановою Київського районного суду у власність земельну ділянку отримала Щербакова І.Б.
– у 2009 році за договором купівлі-продажу Щербаковою земельна ділянка була продана, і на підставі такого договору були отримані державні акти з кадастровими номерами Герасимчуком М. О. та Потішманом Д. Й.
– далі у 2010 році прокуратура скасувала Постанову суду 2008 року. Але уже існували договори і державні акти, які були не скасовані.
– у 2011 році відбувся перепродаж, і власником стало ТОВ «Нью стар груп»
– далі підключилась Одеська міська рада, і у 2016 році звернулась з позовом до суду про витребування майна з чужого незаконного володіння.

“Поки історія не має логічного завершення, з’являються нові імена, рішення, касації, і тим часом невідомі лісоруби знищують десяток дерев. Тому, надія на професійну роботу Юридичного департаменту ОМР та свідомих громадян, які не тільки захищають, а й займаються благоустроєм зеленої зони”, – зауважує член фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ольга Квасніцька.

Тож, не дочікуючись реакції чиновників, якої може й не бути, активісти «Вуличного фронту» разом із ГО «Зелений лист» та за підтримки ПП «Об’єднання «Самопоміч» у суботу, 21 квітня, о 13:00 проведуть акцію з висадки більше 100 садженців.

Ми запрошуємо всіх небайдужих одеситів приєднатися до акції та зробити наше місто ще привабливішим.