Новини

11:08, 29 Березня 2018

Тарифи на вивезення сміття в Одесі зростуть на 65%

Компанія «ТВ-СЕРРУС», більш відома одеситам під назвою «Екоград», що надає населенню і підприємствам послуги з вивезення сміття в Приморському районі, має намір підвищити тарифи на 65%. Відповідне оголошення опубліковано в офіційному виданні міськради «Одеський вісник».

«Екоград» стверджує, що ціну треба підняти у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати та подорожчанням паливно-мастильних матеріалів. Чинний тариф був затверджений в 2015 році. Він становить 47,27 грн. за кубометр. Це 11,50 грн. з одного мешканця на місяць для багатоквартирних будинків або 18,91 грн. /міс. для приватного сектора.

Після подорожчання, якщо його схвалить виконком міськради, кубометр коштуватиме 78,1 грн. Це 19 гривень з людини на місяць для багатоквартирних будинків або 31,24 грн./міс. для приватного сектора.

«Дійсно, останній раз тарифи змінювались у 2015 році. Звичайно, що ціни на ПММ зросли, до того ж, підвищилась мінімальна зарплата. Однак, нас цікавить якість надання послуг. Ні для кого не секрет, що в мешканців міста були та є нарікання щодо роботи «Екограду». Нагадаю, що з 1 січня 2018 року в Україні набрали чинності нові правила сортування сміття відповідно до норми Закону «Про відходи». Відтепер кожен українець зобов’язаний сортувати сміття за категоріями: скло, папір і полімерні матеріали. Одразу ж виникає питання: що було зроблено на ринку надання послуг з вивезення сміття за ці 3 місяці? Чи виконуються норми компанією, що надає послуги, та в решті-решт, де контейнери для сортування сміття? Меседж такий: «Самопоміч» на боці одеситів, але ми повинні платити гроші за якісні послуги», – говорить керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” в Одеській міській раді Гання Позднякова.

Слід зазначити, що це може призвести до аналогічного підвищення тарифів інших сміттєзбірних компаній Одеси – «Союз» (обслуговує Київський і частина Малиновського районів), «Еко-Ренесанс» (Суворовський ») і КП «Одескоммунтранс» (Черемушки).