Новини

17:44, 30 Березня 2018

Літній театр: замість зеленої зони черговий торгівельний центр?

Триває боротьба за збереження зеленої зони в самому серці Одеси. Після того, як депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Квасніцька подала відповідний запит, була отримана відповідь із задокументованим планом забудови зони «Літнього театру».

Незважаючи на низку порушень містобудівного законодавства, державних будівельних норм, Генерального плану м. Одеси та Плану зонування, Спільному підприємству «СОЛІНГ» були видані всі необхідні містобудівні документи та дозволи на забудову громадського простору торгівельним центром, який займе 93% території, яка знаходилася до 2015 року в межах Міського саду.

У зв’язку з грубими порушеннями та відсутністю реакції на всі запити, Ольга Квасніцька звернулася до Народного депутата України, Голови фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка з проханням звернутися до державних інституцій з вимогою скасувати містобудівні умови та обмеження, видані СП «СОЛІНГ» для будівництва торгівельного центру.

 

 

Ольга Квасніцька стверджує, що буде послідовно боротися з чиновниками, аби вберегти від забудови «Літній театр».

Депутатка закликає: при прийнятті будь-яких рішень щодо відведення землі в місцях, які важливі для городян, мають цінність для Одеси, її минулого і майбутнього, враховувати не тільки законність процедури, а й питання справедливості та інтересу людей. Хоча, і по законності процедур питання також виникають.