Новини

18:13, 21 Лютого 2018

Ольга Квасніцька закликає громаду протистояти руйнації пам’ятки культурного спадку в самому центрі міста!

Зараз ми стаємо свідками чергового несанкціонованого будівництва на пам’ятці архітектури місцевого значення в Центральному історичному ареалі міста за адресою Мала Арнаутська 57 та «безпорадністю» місцевих та державних інституцій.

Як звітує член фракції «Об’єднання» Самопоміч» Ольга Квасніцька, 5 лютого за зверненням мешканців будинку, нею були направлені депутатські звернення щодо незаконної реконструкції пам’ятки архітектури до відповідних служб міста та області.

Однак, попри всі приписи та проведені перевірки, попри чинне законодавство України, власник квартир №2 та №4 все одно продовжував будівництво. Напевно, не здивує читачів новина, що ані необхідних дозволів, ані геологічних вишукувань та експертиз у нього для цього не було.

Прикро визначати, але станом на 20 лютого все вже збудовано. А саме:

добудований мансардний поверх, розширений удвічі балкон вздовж дворового фасаду. Такі зміни не тільки призвели до порушення архітектурної стилістики, але і є небезпечним, з огляду на стан пам’ятки й катакомби під будинком.

Власник, який порушив законодавство, не поніс відповідальності.

Ольга Квасніцька закликає громаду приєднатися, та разом здійснювати громадський контроль й вимагати від служб міста й області зупинити свавілля!

«Власник зобов’язаний негайно привести конструкцію даху та фасад до первинного стану! Закон один для всіх, незалежно від того, хто ти є, та яку посаду займаєш, або скільки грошей маєш!», – зауважує депутат