Новини

17:14, 19 Січня 2018

«Самопоміч» відзначена як партія з найдисциплінованішими депутатами

За результатами дослідження, «Самопоміч» відзначена як партія з найбільшою часткою найдисциплінованіших депутатів – 60%. У «БПП “Солідарність» – 31% таких депутатів, в УМП Сергія Ківалова – 17%, у «Довіряй Ділам» – 11% і в «Опозиційного блоку» – 8%

Усі пленарні засідання Одеської міськради та засідання своїх постійних депутатських комісій відвідали лише 12 депутатів. З яких три депутати фракції «Самопоміч» –  Олександр АміциГанна Позднякова і Вадим Терещук. Також слід відзначити Ольгу Квасніцьку з рейтингом відвідування 88%.

Загалом лише 58% депутатів Одеської міської ради чинного скликання відвідали усі пленарні засідання протягом другого року повноважень.

 

 

 

У партійному розрізі «Самопоміч» теж увійшла до топ-3 партій, депутати якої найкраще відвідували пленарні засідання. А саме: «БПП “Солідарність» – 71% обранців, УМП Сергія Ківалова – 67%, «Самопомочі» – 60%. Лише  52% у «Довіряй Ділам» і 50%  – «Опозиційний блок».

 

 

 

Не менш важливим за відвідування пленарних засідань є участь у засіданнях постійної депутатської комісії, до якої входить депутат, оскільки саме на цих засіданнях розглядаються проекти рішень і приймається рішення щодо винесення їх на розгляд міської ради.В Одеській міській раді створено 11 постійних депутатських комісій, до складу яких увійшли всі депутати, окрім секретаря ради Олексія Потапського.

Кожна комісія за другий рік повноважень ради чинного скликання провела різну кількість засідань. Так, комісія з питань планування, бюджету та фінансів провела 29 засідань, комісія з питань комунальної власності – 22, комісія з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин і інформаційних технологій – 5, комісія з питань транспорту, дорожнього господарства, зв’язку і морегосподарського комплексу – 5, комісія з питань соціальної політики і праці – 16, комісія з питань землеустрою і земельних правовідносин – 36, комісія з питань планування забудови територій, міського дизайну і архітектури – 8, комісія з питань ЖКГ, екології і надзвичайних ситуацій – 16, комісія з питань законності, депутатської етики і реалізації державної регуляторної політики – 15, комісія з питань охорони здоров’я – 13, комісія з питань освіти, спорту, культури і туризму – 5.

 

Тож на всіх комісіях були присутні вже відзначені вище Олександр АміциГанна Позднякова і Вадим Терещук. А понад 80% засідань комісій відвідали лише 15 депутатів, серед яких Ольга Квасніцька (80%).

 

 

Менше половини засідань своїх постійних комісій відвідали одразу дев’ять депутатів Одеської міської ради. Так, на 48% засідань своєї комісії був присутній Юрій Шумахер («Довіряй Ділам»), 47% засідань відвідав Дмитро Вишняков («Опозиційний блок»), 45% – Вадим Іоргачов («Довіряй Ділам»), 44% – Ірина Куценко («Довіряй Ділам»), 41% – Віктор Наумчак («БПП “Солідарність»), по 40% – Андрій Кісловський, Юрій Крук («Довіряй Ділам»), Андрій Неугодніков (УМП Сергія Ківалова) і 20% – Людмила Варавва («Довіряй Ділам»).
Що стосується пленарних засідань, то найгірший показники у Юрія Шумахера («Довіряй Ділам»), Віктора Наумчака («БПП “Солідарність») і Василя Ієремія («Опозиційний блок»). Вони були присутні лише на 56% пленарних засідань ради.

 

ДЖЕРЕЛО: Лише 12 депутатів Одеської міської ради відвідали усі пленарні засідання і засідання своїх комісій протягом другого року каденції