Новини

22:17, 11 Січня 2018

Будівництво, яке заплановано на території Літнього театру, має значні порушення

Сьогодні, під час брифінгу, присвяченому резонансному питанню забудови території Літного театру, депутат Ольга Квасніцька, член фракції «Об’єднання Самопоміч» проінформувала одеситів про стан справ.

Депутат зазначила, що після аналізу отриманих документів було з’ясовано:

1. що Міністерство культури України відмовило в погоджені історико містобудівного обґрунтування.

2. Експертний висновок проектної документації був виданий з порушенням законодавства.

3. Відповідно до містобудівного розрахунку на території Літнього Театру заплановане будівництво з порушенням правил висотності, це 8 поверхів висотою більше 30 м. Та незважаючи, що територія Літнього театру є рекреаційною зоною, відсоток забудови передбачає 93 відсотки земельної ділянки. У зв’язку з грубими порушеннями містобудівного законодавства депутат звернулася до компетентних органів з вимогою проведення позапланової перевірки та скасування дозволу на будівництво нового об’єкту на території Літнього театру.

«Поки не скасовані містобудівні умови та обмеження, не скасований дозвіл на проведення будівельних робіт – територія Літнього театру залишається в небезпеці. Безумовно Літній театр повинен бути відновлений, а територія включена в межі Міського саду. Це завдання, яке стоїть перед владою та власником зруйнованих приміщень театру», – коментує Ольга Квасніцька