Новини

10:20, 5 Грудня 2017

Річні звіти депутатів фракції “Самопоміч” в міській раді Чорноморська

Звіт про роботу депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Чорноморській міськраді за 2017 рік

На сьогоднішній день фракція «Об’єднання «Самопоміч» в Чорноморській міській раді є потужною силою, котра довела, що захист інтересів громадян є їхнім головним пріоритетом.

До складу фракції входять 4 депутати:

Іван Сміренський, голова фракції, член депутатської постійної комісії з питань підтримки підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування.

Олена Кузар, член депутатської постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян.

Ганна Філатова, член депутатської постійної комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді

Геннадій Мартинов, член депутатської постійної комісії з питань підтримки підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування.

В 2017 році за підтримки та ініціативи депутатів «Самопомочі» в різних сферах життя Чорноморська діяли та реалізовувались важливі міські програми.

Боротьба з системою

– Депутати чорноморської «Самопомочі» домоглися відміни «драконівських» премій для міського голови, його заступників, секретаря та керуючого справами. Щомісяця чиновники мали отримувати премії у розмірі 200% до посадового окладу. Крім того, 100% преміювання високопосадовців передбачалось на державні свята. Та депутати «Самопомочі» ініціювали відміни таких надбавок.

– Представники місцевої «Самопомочі» вимагали від Чорноморської міськради підтримати проект звернення до Верховної Ради та Президента України щодо підтримки торгової блокади та необхідності прийняття закону про окуповані території.

– За ініціативи депутатів «Самопомочі» Чорноморська міськрада підтримала звернення до Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, народних депутатів України щодо збільшення оплати працівникам медичної сфери та відміни так званої зрівнялівки.

– Депутати чорноморської «Самопомочі» вимагали від міської ради збільшити фінансування дошкільних навчальних закладів.

– Представники місцевої «Самопомочі» виступили з пропозицією звернутися до керівництва країни з проханням ініціювати процес зняття депутатської недоторканності з парламентаріїв.  Та, на жаль, в Чорноморській міськраді не знайшлось більшості для підтримання цього питання – не вистачило голосів від БПП «Солідарність» та ПП «Відродження».

– Депутати місцевої «Самопомочі ініціюють звернення до керівництва країни з вимогою не допустити прийняття проекту Держбюджету на 2018 рік. Запропонований фінансовий документ грабує Чорноморськ на 70 млн. гривень.

– Чорноморська «Самопоміч» підготувала звернення до керівництва країни з вимогою якнайшвидше забезпечити формування Вищого антикорупційного суду.

Боротьба з незаконною забудовою міста

– В березні мешканці 9 мікрорайону за підтримки депутата чорноморської «Самопомочі» Ганни Філатової не дозволили облаштувати платну стоянку, розраховану на 50 автомобілів, впритул до житлового будинку №1Г та недобудованої багатоповерхівки №12 по вулиці Парусній. Забудовник стверджував, що автостоянка частково б вирішила проблему паркування автомобілів в цьому районі, адже жителі «Моноліту» давно скаржилися з цього приводу. Та  новий об’єкт навпаки міг посилити дану проблему. Адже лише 50 жителів цього густонаселеного району змогли б залишати тут свої автомобілі, до того ж робили б вони це прямо під вікнами своїх сусідів. Тож після довгих суперечок будівництво платної парковки було скасовано.

– Мешканці 9 мікрорайону давно виступають проти подальшої забудови прибудинкової території. Незважаючи на заборону міської влади на проведення будівельних робіт в цій частині міста до завершення берегоукріплення, тут досі продовжується будівництво нових багатоповерхівок. Та в 2017 році разом з депутатом «Самопомочі» Ганною Філатовою жителі 9 мікрорайону домоглися відміни будівництва кількох нових будинків в цьому густозабудованому районі Чорноморська.

– Біля багатоповерхівки №8-а по вул.1 Травня планувалось будівництво двоповерхового офісного приміщення. Нова споруда практично відбирала у мешканців цього району частину прибудинкової території і місця для паркування автомобілів. Та завдяки підтримці депутатів «Самопомочі» жителям Чорноморська вдалось відстояти свої права – заплановані роботи відмінили.

– Влітку 2017 року між житловими будинками №4 та №6 по вул. Парковій мало розпочатись будівництво дев’ятиповерхівки – весільного агентства з готельними номерами. Нова споруда не лише відбирала у містян прибудинкову територію, але й створила б ще чимало проблем в цьому районі. Та після довгих суперечок і звернень чорноморська «Самопоміч» домоглася відміни руйнівного будівництва.

 Медицина

– В березні 2017 року на базі лікарні Чорноморська, котру очолює представник місцевої «Самопомочі» Олена Кузар,  розпочалося облаштування майбутнього стерилізаційного відділення. Цей непростий проект включає в себе не лише проведення ремонтних робіт відповідного приміщення, а й придбання професійного обладнання. Робота цього важливого відділення дозволить стерилізувати всі медичні інструменти централізовано, так як того вимагають сучасні норми. Крім того, в новому відділенні в майбутньому будуть введені деякі платні послуги, що дозволить лікарні Чорноморська заробляти гроші на власний розвиток.

– В серпні в головному медичному закладі Чорноморська розпочався капітальний ремонт травматологічного відділення. Більше 40 років цей важливий структурний підрозділ лікарні не ремонтувався, та цього року з місцевого бюджету були виділені кошти на проведення робіт. Ввести в експлуатацію відремонтоване відділення планують до кінця 2017 року.

– Другий рік поспіль чорноморці, які проходять лікування в стаціонарі головного медичного закладу міста, безкоштовно отримують деякі фізіологічні розчини, системи та шприці.

– В 2017 році значно оновилось обладнання в фізіотерапевтичних відділеннях лікарні та поліклініки Чорноморська. Більше 30 років до цих важливих медичних підрозділів не надходило нове обладнання. Та тепер тут з’явились сучасні апарати УВЧ, магнітотерапії, електрофорезу, ультразвукової терапії, лазеротерапії, опромінення, інгалятори, велотренажери, бігові доріжки, степ-платформи, масажні килимки та м’ячі.

– Четвертий рік поспіль в Чорноморську раз в квартал проходять акції з добровільної здачі крові. Сотні мешканців міста вносять свій вклад в поповнення резерву банку крові Чорноморська. У 2015 році мешканці міста здали близько 175 літрів крові, а в 2016 – 220 літрів, а в 2017 вже здано майже 250 літрів крові.

Освіта

– Влітку 2017 року в Чорноморську працював перший та єдиний в Україні медичний табір для школярів, одним із ініціаторів створення якого стала головний лікар ІБЛ на ВТ, член фракції «Самопоміч» в міськраді Олена Кузар. Протягом трьох змін 50 школярів віком від 11 до 16 років ознайомились зі специфікою роботи всіх відділень головного медзакладу Чорноморська, навчились надавати першу медичну допомогу та дізнались, чим та як сьогодні живе сфера охорони здоров’я.

– В 2017 році в місті продовжили реалізацію програми з реконструкції санвузлів в загальноосвітніх школах, котра стартувала минулого року. Проект розрахований на 3 роки. У 2018  ремонтними роботами в другій і шостій школах програму з капітальних ремонтів санвузлів в загальноосвітніх установах міста цю масштабну програму планують завершити.

– Представники чорноморської «Самопомочі» ініціювали впровадження в навчальних закладах міста енергоефективних технологій. Першою освітньою установою в Чорноморську, де вдалось реалізувати цілий комплекс спеціальних заходів, стала школа №3. Протягом останніх років тут замінили старі вікна на нові, відремонтували дах, а в 2017 році закінчили облаштування індивідуального автоматизованого теплового пункту. Нове обладнання дозволить скоротити використання 30-50% теплової енергії. Зекономлені кошти будуть направлені на ремонти навчальних закладів Чорноморська.

– За ініціативи голови парламентської фракції Олега Березюка артисти Одеської Філармонії кілька разів на рік проводять уроки музики для школярів Чорноморська. Реалізація цієї програми відбувається за рахунок місцевого бюджету. Завдяки такій взаємодії учні мають змогу поринути в світ справжнього мистецтва, не покидаючи рідне місто.

Міські програми, розроблені чорноморською «Самопоміччю»

– Депутат чорноморської «Самопомочі» стала одним із розробників міської цільової програми підтримки ОСББ та ЖБК. Основний принцип даного проекту – співфінансування ремонтів ОСББ та ЖБК, а саме: 80% вартості робіт – гроші бюджету міста, а решта 20% – кошти таких будинків. У квітні дану програму затвердили на сесії Чорноморської міської ради.

– Команда чорноморської «Самопомочі» розробила положення про Громадський бюджет міста. Згідно з проектом, будь-який мешканець територіальної громади, який досяг 16-річного віку, зможе подати свою проектну пропозицію на спеціальному ресурсі. Загальна вартість одного проекту має становити від 50 тис. грн. до 1 млн грн. Надалі всі проекти проходять спеціальний конкурс. Реалізують той, який за результатами онлайн-голосування отримає найбільшу кількість голосів від жителів Чорномосрької територіальної громади.

– Депутати чорноморської «Самопомочі» розробляють нові механізми, котрі б дозволили вирішити проблему з безпритульними тваринами. Для цього у місті планують скористатись досвідом Харкова. Реалізацією нових ідей сьогодні активно займається депутат «Самопомочі» Ганна Філатова. Серед основних пунктів запропонованої програми: стерилізація безпритульних тварин на базі міської ветеринарної клініки та облаштування пунктів перетримки для них. Стерилізованих собак назад на вулиці міста не повертатимуть: для частини тварин шукатимуть нових господарів, а решта – підлягатимуть евтаназії.

Молодь та спорт

– Чорноморська «Самопоміч» постійно підтримує молодіжні та спортивні ініціативи. Особливу увагу депутати приділяють видам спорту, котрі не підтримуються ні з боку міста, ні з боку держави, та тримаються лише на ентузіастах. В 2017 році місцева «Самопоміч» стала партнером двох дитячих чемпіонатів України з бейсболу.

– За підтримки місцевої «Самопомочі» чорноморці встановили новий рекорд України з виконання вправи «планка». 1175 – саме стільки чорноморців одночасно виконали цю вправу. Такий показник перевершив результат одеситів, котрі встановили рекорд України у вересні.

Робота на округах

Іван Сміренський, виборчий округ №12 (вул. Паркова, 22б, вул. 1 Травня, 4, 4а, 4п, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 10).

Дні та години прийому: 1-ий четвер місяця з 17.00 – 19.00.

Протягом 2017 року на окрузі Івана Сміренського вдалось:

Місце прийому громадян: пр. Шкільний, 5-Б, громадська приймальня політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

– замінити старі дерев’яні вікна на нові металопластикові в декількох багатоповерхівках по вул. 1 Травня – в трьох під’їздах буд. №4, в одному під’їзді буд. №4а та в одному під’їзді буд. №10;

– провести поточні ремонти прибудинкової території з облаштуванням пішохідних доріжок біля буд. №8а та №10 по вул. 1 Травня;

– виконати масштабний благоустрій у дворі ЖБК – будинку №6 по вулиці 1 Травня. Тут облаштували внутрішньоквартальний проїзд, тротуарні доріжки, місця для паркування автомобілів. В Чорноморську це перший ремонт території ЖБК, який був виконаний за кошти місцевого бюджету;

– встановити двері в елеваторних вузлах у будинках №8-а та 10 по вул. 1 Травня.

До кінця року будуть проведені капітальні ремонти ліфтів в другому та третьому під’їздах буд. №8а по вул. 1 травня та поточний ремонт прибудинкової території з облаштуванням пішохідних доріжок біля буд. №8 по вул. 1 Травня.

Олена Кузар, виборчий округ №1: вул. Данченка, 10, вул. Корабельна, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 12, пр-т Миру, 1, 3, 3а, 5а, 7, 7а, 9, вул. Праці, 3, 4, вул. Хантадзе, 2, 4, 8, пл. Станіслава Стребка, 6 (ВК ІМТП).

Дні та години прийому: 4-й четвер місяця з 17.00 – 19.00

Місце прийому громадян: пр. Шкільний, 5-Б, громадська приймальня політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Протягом 2017 року на окрузі Олени Кузар вдалось:

– провести капітальний ремонт покрівлі в буд. №2 по вул. Хантадзе та буд. №6 по вул. Корабельній.

– замінити безтраншейним способом випусків госпфекальної каналізації. Герметизація та чеканка каналізаційних випусків, а також встановити віконні грати в буд. №3 по вул. Корабельній.

– виконати ремонт внутрішньоквартального проїзду біля будинків №2 та №4 по вул. Хантадзе.

– провести поточний ремонт будинку №9 по пр-т. Миру;

–  зробити капітальний ремонт фасаду буд. №6 по вул. Корабельній.

До кінця 2017 року на окрузі Олени Кузар також буде проведений капітальний ремонт покрівлі в буд. №4 по вул. Хантадзе, замінено старі дерев’яні вікна на нові металопластикові в буд. №7а по пр-т. Миру, проведено поточний ремонт водостічних труб в буд. №5а по пр-т. Миру.

Ганна Філатова, виборчий округ № 17: вул. Одеська; вул. Приморська, в/ч 3155, в/ч 2138, в/ч 41165, в/ч 44219, пров. Олександрійський, вул. Берегова, пров. Капітанський, вул. Парусна, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д.

Дні та години прийому: 2-ий четвер місяця з 17.00 – 19.00.

Місце прийому громадян: пр. Шкільний, 5-Б, громадська приймальня політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Протягом 2017 року на окрузі Ганни Філатової вдалось:

– провести поточний ремонт покриття заїзду на 9 мікрорайоні;

– висадити кілька десятків дерев та інших зелених насаджень:

– упорядкувати територію для сміттєвих баків.

До кінця 2017 року на території 9-ого мікрорайону біля буд. №1б по вул. Парусній встановлять сучасний спортивний майданчик.

Геннадій Мартинов, виборчий округ №16: пр-т. Миру, 22б, 22н, вул. Морська, вул. Паркова 36, 36/8, 44, 46а, 46б, 48, 50, 52, вул. Радісна, 4, 11а, 11б , вул. Теніста, пров. Зелений, пров. Сонячний, вул. Набережна, вул. Старе Бугово.

Дні та години прийому: 3-ій четвер місяця з 17.00 – 19.00

Місце прийому громадян: пр. Шкільний, 5-Б, громадська приймальня політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Протягом 2017 року на окрузі Геннадія Мартинова вдалось:

– виконати капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Радісної;

– провести капітальний ремонт вимощення житлового будинку №36 по вул. Парковій.

– висадити нові зелені насадження.

До кінця 2017 року на окрузі Геннадія Мартинова заплановано завершити капітальний ремонт покрівлі в буд. №36 по вул. Парковій та поточний ремонт сходових клітин 2 під’їзду цієї ж багатоповерхівки.