Новини

01:18, 10 Грудня 2017

Одеська «Самопоміч» пропонує захистити безпритульних тварин від жорстокості

Одеська міська рада найближчої сесії розгляне проект рішення «Про заходи захисту котів від жорстокого поводження в Одесі». Його розробили депутати одеської «Самопомочі» разом із місцевими зоозахисниками.

За словами голови фракції Ганни Позднякової, яка стала ініціатором створення проекту, в Одесі протягом багатьох років дуже гостро стоїть проблема жорстокого поводження з безпритульними тваринами. Саме тому необхідно вжити додаткові заходи щодо врегулювання кількості котів та забезпечення дотримання відповідних норм Закону України.

Лідерка одеської «Самопомочі» пропонує досягти цього шляхом заборони вилову безпритульних котів на території Одеси, окрім заходів регулювання чисельності.

«В документі ми відзначаємо, що в місті необхідно налагодити комунікацію з громадськими об’єднаннями, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, з комунальними структурами та управляючими компаніями усіх форм власності.  А згодом – провести роз’яснювальну роботу серед мешканців Одеси. Зокрема з інформування про відповідні положення Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», – наголосила депутат.

Нагадаємо, що раніше Київська міська рада підтримала петицію щодо визнання котів невід’ємною частиною екосистеми міста та прийняла рішення «Про деякі питання безпритульних котів». Львівська міська рада також затвердила ухвалу «Про заходи захисту котів від жорстокого поводження».

Одеська «Самопоміч» вважає, що Південна Пальміра повинна доєднатися до ініціативи вказаних міст задля захисту тварин.