Новини

14:27, 15 Грудня 2017

Одеська міська рада саботує вступ до транспортної комісії відомого в Одесі борця з корупцією

Одеська міська рада саботує прийняття депутата «Самопомочі», громадського активіста, голови ГО «НІ! Корупції на транспорті» Олександра Захарова до постійної комісії з питань транспорту та дорожнього господарства.

На черговій сесії ОМР від 14 грудня Захаров скористався своїм законним правом і, згідно закону  «Про статус депутатів місцевих рад», надав заяву з проханням внести його до складу транспортної комісії. Проте міська рада не проголосувала за включення проекту до порядку денного.

Представники «Самопомочі» впевнені: голова комісії, депутат від «БПП» Олена Фокіна, яка активніше всіх в комісії виступає проти членства Захарова, боїться втратити кворум та більшість під час голосувань за важливі питання.

На думку голови фракції «Самопоміч» в ОМР Ганни Позднякової, такими діями депкорпус блокує можливість професіонала своєї справи впливати на управлінські процеси в транспортній системі.

«Олександр Захаров – колишній радник першого заступника Міністра інфраструктури України. Протягом своєї громадської діяльності він неодноразово озвучував корупційні схеми в Одеському порту та на митниці, а також добре розуміється на проблемах експедиторів вантажів. Недивно, що голова комісії з транспорту Фокіна побоюється членства нашого депутата в комісії – його діяльність може пролити світло на багато тіньових схем, які приховуються», – відзначила Ганна Позднякова.