Новини

18:43, 22 Листопада 2017

«Самопоміч» Ананьєва розпочала акцію «Чисте місто»

Цього року в Одеській області українські волонтери зафіксували майже півсотні стихійних звалищ. Значна кількість з них знаходиться поряд з водоймами, які забруднюються залишками мусора після рясних дощів. Замовчування цього питання та спроби місцевої влади не звертати уваги на цю проблему може призвести до екологічної катастрофи.

Одне з таких звалищ вже декілька років існує на території Ананьїва – воно знаходиться на 4-й ділянці, поряд зі стічною канавою. Потужні зливи багато років поспіль змивали увесь бруд у річку, що находиться неподалік. Ліквідацією звалища мала б зайнятися сільська рада – мешканці не раз зверталися із проханням почистити її. Але місцева влада, на жаль, не має ані бажання, ані ресурсів:

«Сільська рада чи то не змогла, чи то не захотіла нам допомогти у вирішенні цього питання. Чекати ще декілька років ми не хотіли, а отже взяли відповідальність у свої руки та вирішили це питання самотужки», – зазначив Сергій Середа, голова Ананьївської організації Об’єднання «Самопоміч».

У найвідповідальніший момент на допомогу активістам прийшов підприємець Ігор Дога. Він надав усю необхідну техніку.

«На ліквідацію стихійного звалища в нас пішло приблизно півгодини. Найскладніше було дістатися безпосередньо до «вогнища», тому ескалатор з довгою стрілою значно спростив та пришвидшив процес прибирання», – зазначив Сергій.

На цьому активісти Ананьївської «Самопомочі» не збираються зупинятися, в найближчих планах – проведення суботнику на іншій забрудненій території.

Одеська обласна організація «Самопоміч» виражає глибоку подяку Ігорю Дозі за допомогу у реалізації проекту і запрошує до своїх рядів інших небайдужих мешканців Одещини РАЗОМ ДБАТИ ПРО СВОЄ!