Новини

12:38, 13 Жовтня 2017

Звіт про діяльність депутатської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Одеській міській раді

Звіт про діяльність за період з 28 жовтня 2016 року по 28 жовтня 2017 року (2-ий рік) депутатської фракції «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у складі 5 членів.

Напрямки діяльності:

– ОСББ

– ЖКГ

– ІТ технології

– прозора влада

– відкритий бюджет

– розвиток підприємництва, підтримка інвестиційної діяльності

– підтримка малого та середнього бізнесу

– освіта

– захист законних прав та інтересів мешканців міста Одеси: стосовно багатоповерхової забудови; при затвердженні детальних планів територій (дпт); при виконанні компаніями-забудовниками умов пайової участі у розвитку інфраструктури міста Одеси;

– захист законних прав членів Одеської територіальної громади, представників ЗМІ та громадських організацій стосовно доступу на засідання ОМР

– виконання положень Статуту Одеської територіальної громади

– забезпечення необхідною соціальною інфраструктурою

– ремонт та благоустрій учбових закладів, запровадження інтерактивного навчання

– забезпечення пожежної безпеки комунальних дитячих установ

– кодифікація правил благоустрою міста, удосконалення положень правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

– впорядкування торгівлі алкогольними напоями

– вдосконалення процедури розміщення рекламних конструкцій на дорогах та дорожня безпека

– захист узбережжя

– захист та відновлення зелених зон міста

– захист та відновлення пам’яток архітектури, культурної спадщини, зведення пам’ятних знаків

– сприяння розвитку спорту та забезпечення здорового образу життя

– соціальне забезпечення та харчування в муніципальних закладах

– житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа

– впорядкування відчуження комунальної власності

– впровадження містобудівного кадастру, моніторинг містобудівної діяльності

– осучаснення оплати проїзду в міському пасажирському транспорту загального користування (електронний квиток)

– контроль за наповненням місцевого бюджету

– контроль за використанням коштів місцевого бюджету

– контроль за виконанням Міських програм

Реалізовані заходи, прийняті рішення та їхній вплив на зміни у місті Одесі

 1. Активне сприяння створенню та діяльності ОСББ у м. Одесі, передачі багатоквартирних будинків в управління ОСББ, отриманню технічної документації, взаємодії з виконавчими органами ОМР та виробниками/постачальниками комунальних послуг, у тому числі з метою подолання спротиву та протиправних дій у втіленні реформи ЖКГ України у місті Одесі.
 2. На підставі наданої інформації, відкритих виступів на пленарному засіданні ОМР, у ЗМІ щодо сумнівності угоди по придбанню Одеською міськрадою нежитлового приміщення по вул. Косовській 2-Д, у рамках кримінального провадження, відкритого НАБУ по факту заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах посадовими особами органу місцевого самоврядування за попередньою змовою з представниками комерційного сектору, ведеться досудове розслідування стосовно придбання по рішенню ОМР нерухомості за адресою: вул. Косовська,2-Д за вартістю, що значно перевищує об’єми коштів, витрачених попереднім власником – ТОВ «Девелопмент плит» на купівлю вказаного об’єкту. 185 млн. грн., сплачених за придбання будівель, заарештовані.
 3. На підставі наданої інформації, відкритих виступів на засіданні ОМР та у ЗМІ щодо факту прихованого фінансування з міського бюджету Московського патріархату у сумі 2,2 млн. грн на рік, призначеного за рішенням ОМР на утримання Спасо-Преображенського собору УПЦ МП (сплату комунальних послуг та заробітних плат), Управлінням СБУ Одеської області відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 110-2 ККУ.
 4. Ініційовано порушення трьох кримінальних справ:

– по ДП «Санаторій «Красні зорі», ЗАТ «Лікувального-оздоровчого закладу профспілок України «Укропрофоздоровниця», внесені відомості до ЄРДР №12017161500000975

– по знищенню зелених насаджень на Французькому бульварі, внесені відомості до ЄРДР за №12017161500001172

– щодо посадових осіб ДП «Відділення гідроакустики Інституту геофізики ім.. С.І, Суботіна НАН України щодо незаконного виведення державного майна, внесені відомості до ЄРДР за № 1207161500001521

 1. Проведено роботу стосовно організаторів та джерел фінансування обласного фестивалю літературної творчості учнів «Летят журавли», де у якості призів учням-переможцям вручалися книги, видані фондом «Русский мир» та представництвом Росспівробітництва в Україні.
 2. За активною підтримкою та з урахуванням наданої інформації Одеською міською радою прийнято рішення № 1365-VII від 07.12.2016р. «Про надання згоди на придбання квартир за Міською цільовою програмою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2017 роки»
 3. Після тривалих переговорів з компаніями-забудовниками за узгодженою та прийнятною для місцевого бюджету вартістю придбано 8 квартир (3 помешкання – у 2016, 5 помешкань – у 2017) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 4. Ведеться робота щодо удосконалення реалізації Міської цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа на 2016-2017 роки.
 5. Приймається активна участь у проведенні перевірок якості харчування та стану харчоблоків у комунальних навчальних й медичних закладах, притулках для дітей, дитячих будинках та їдальнях для малозабезпечених громадян.
 6. За активної підтримки проведено повторну перевірку дотримання умов договорів оренди ділянок узбережжя за допомогою відео зйомки. По результатам перевірки будуть застосовані заходи впливу орендарів.
 7. За активної підтримки реалізується пілотний проект з пільгового кредитування підприємців
 8. Активно підтримується здійснення переходу на електронний документообіг, впровадження електронних підручників, електронного квитка
 9. За активної підтримки розроблений сервіс «Відкритий бюджет міста» включено до програми «Електронна Одеса». На базі новітньої європейської системи буде створений сервіс, в якому місцевий бюджет буде розписаний в розрізі доходи / витрати, з повним вивантаженням даних від казначейства.
 10. Прийнято участь у розробці нового сайту міста. Серед запропонованих змін: впровадження карти ремонтних робіт і карти приміщень на міському балансі, онлайн-запис на прийом до чиновника і депутату, онлайн-чергу до лікаря, подача електронних петицій, інтерактивна таблиця, яка відображає чергу на квартиру і не тільки.
 11. Розроблено проект рішення «Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих органам місцевого самоврядування м. Одеси»
 12. Проведено роботу щодо зупинення знищення об’єкта культурної спадщини м. Одеси – комплексу корпусів дач Анатри, розташованих за адресою: м. Одеса, Французький б-р., 28/30
 13. У результаті роботи по приведенню положень рішення ОМР № 1321 -VII від 07.12.2016р. «Про затвердження стратегії економічного та соціального розвитку міста Одеси до 2022 року» у відповідність до Генерального плану міста Одеси, затв. рішенням ОМР № 6489-VI від 25.03.2015р. у частині винесення вантажного терміналу порту з центральної частини м. Одеси, міським головою надано відповідне доручення розробнику вказаної Стратегії.
 14. Ведеться робота по встановленню обсягу податків і зборів, що находять від діяльності портових структур у бюджет м. Одеси та порядку формування та складу конкурсних комісій на право оренди об’єктів державної власності, що обліковуються на балансі ДП «Одеський морський торгівельний порт», в які повинні входити представники органів місцевого самоврядування у разі розгляду питань захисту навколишнього природного середовища та дотримання умов належного утримання об’єктів соціально-культурного призначення
 15. За результатами інвентаризації та інформування профільних виконавчих органів й міського голови, 28 пожежних водойм, що забезпечують безпеку шкіл та дитячих садочків м. Одеси, передано на баланс КП «Сервісний центр». 23.05.2017 Постійна комісія з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій Одеської міської ради схвалила виділення коштів на відновлення і капітальний ремонт вказаних пожежних водойм, а саме: 2,3 млн грн – на відновлення водойм, 3,1 млн – на капремонт споруд, яким потрібні відповідні роботи.
 16. За результатами інвентаризації розроблено та подано проект рішення «Про додаткову передачу зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення розташованих на території обслуговування КП ЖКС «Фонтанський» в оренду ТОВ «Інфокс».
 17. Одеською міською радою прийнято проект рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорту загального користування м. Одеси» з попереднім опрацюванням та урахуванням внесених пропозицій.
 18. Підготовлено проект кодифікованих Правил благоустрою території міста Одеси у тому числі стосовно впорядкування розміщення зовнішньої реклами на дорогах та перехрестях. Проект буде винесено на громадське обговорення. Нова редакція Правил благоустрою включає у тому числі «Правила розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Одесі, затв. рішенням ОМР від 09.10.2013р. № 3961-VI», зміни до яких напрацьовуються у координації з Управлінням споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради та Правила розміщення вивісок в м. Одеса
 19. Проведено спільний рейд за участі співробітників ГУНП Одеської області та УПП м. Одеси, виявлено декілька десятків рекламних об’єктів, розміщення яких підлягає впорядкуванню, на котрі видано приписи по усуненню зауважень. Досягнута домовленість проводити подібні рейди на постійній основі
 20. Доопрацьовується проект регуляторного акту «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території в місті Одесі», та вносяться зміни щодо обмеження продажу тютюнових виробів.
 21. Ініційовано розробку проекту рішення про надання статусу зеленій зоні в провулку Удільному та включення до переліку парків та скверів. Проект прийнято.
 22. Міському голові подано пропозицію розробити місцеву програму збереження культурної спадщини основним завданнями: забезпечення належного обліку стану пам’ятників архітектури та містобудування з врахуванням ІТ-технологій (із створенням реєстру такого моніторингу) з метою визначення об’єктів, на яких необхідно провести дослідні, протиаварійні та консерваційні роботи; проведення паспортизації пам’ятників архітектури та містобудування; встановлення пріоритетності проведення реноваційних робіт з адресним фінансуванням; ведення контролю за збереженням і використанням пам’ятників архітектури та містобудування; сприяння залучення альтернативних джерел фінансування, особливо застосовуючи форми державного-приватного партнерства.
 23. Внесена пропозиція щодо передачі КП «Одестранспарксервіс» утримання майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок в рекреаційній зоні та упорядкування відносин у сфері надання послуг з утримання майданчиків для паркування й спеціально відведених автостоянок
 24. Ведеться робота по впровадженню «кабінету депутата» – онлайн інструменту, який допоможе одеситам швидше та простіше зв’язуватись з депутатами ОМР та контролювати їх діяльність
 25. Міським головою надано протокольне доручення щодо пропозиції прийняття нового Положення про адресний реєстр та створення додаткового сервісу на веб-сайті УАМ «містобудівний моніторинг».
 26. Ведеться робота по впровадженню карти моніторингу містобудівного кадастру.
 27. Розроблено карту МАФів – провели капітальну інвентаризацію МАФів. Одесити можуть перевірити легальність встановлення тимчасових торгових споруд в місті.
 28. Ведеться робота по створенню єдиного електронного реєстру об’єктів комунальної власності. Єдиний онлайн-реєстр забезпечить повноту і оперативність інформування громади про діяльність місцевої влади та посилить громадський контроль за нею.
 29. Розроблено карту об’єктів комунального майна. Одесити можуть в онлайн режимі бачити де, за які кошти, на якій підставі та хто користується комунальною власністю територіальної громади м. Одеси.
 30. Запропоновано запровадити систему “Prozorro.Sale” для продажу та оренди комунального майна
 31. Одеська міська рада прийняла рішення № 1605-VII від 08.02.2017р. «Про затвердження Положення про Громадський бюджет міста на 2017 рік» з урахуванням положень, які були розроблені у власному проекті вказаного Положення.
 32. Проведено ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення вул. Армійська (від вул. М. Говорова до пр-ту Шевченка), пр-т Шевченка (від вул. Гагаріна до Шампанського провулку), вул. Семінарської (від пр-ту Шевченка до Французького бульвару)
 33. Проводиться робота щодо повернення спортивного майданчику школі №75 та його благоустрою
 34. Ведуться подальші ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення по вул. Армійська.
 35. Ведеться робота щодо остаточного припинення «стихійної» торгівлі на вул. Армійській із залученням співробітників УПП м. Одеси
 36. Ведеться робота щодо відновлення комунальних дитячих садочків на вул. Сегедській, 8а та пров. Каркашадзе, 4
 37. Ведеться робота щодо припинення порушення чинного законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними виробами за адресою: м. Одеса, вул. Ольгіївська, із залученням фіскальних та правоохоронних органів.
 38. Вирішено питання отримання технічної документації та проведення ремонту інженерних мереж ОСББ «Новосельського 84».
 39. Роз’яснено питання укладення договору електропостачання ОСББ «Дом у Фонтана» у зв’язку з відсутністю документу про прийняття будинку в управління ОСББ.
 40. Ведеться робота по виготовленню окремих інвентаризаційних справ житлових будинків літер А та Б по вул. Слєпньова, 1 задля прийняття будинку літери Б в управління новоствореним ОСББ «Слєпньова 1»
 41. Проведено ремонт та вирішено питання подальшого обслуговування міських та внутрішньобудинкових мереж водовідведення житлового будинку по пр-ту Шевченко, 23
 42. Виконано нагальні роботи з поточного ремонту житлових будинків № 10/3, 10/7, 10/9 по пр-ту Шевченка, частково відновлено покрівлю, належний стан 1-ого, 2-ого під’їзди.
 43. Вирішено питання по встановленню приладу обліку теплової енергії у житловому будинку № 10/9 по пр-ту Шевченка, будинок включено у проект Інвестиційної програми на 2017 р.

– ремонту ліфтів ЖБК «Центральний-Сбірний-20».

 1. Ліфтове господарство багатоквартирного будинку за адресою: вул. Сегедська, 1/3 включено до Міської цільової програми заміни, модернізації та диспетчеризації ліфтів у м. Одесі на 2016 – 2020 роки. Ліфти відремонтовано в липні місяці 2017 року.
 2. Проведено роботу стосовно порушення забудовником ПП Фірма «АСОЛЬ» вимог ДСТУ Б В2.6-145:2010 «Захист бетонних і залізобетонних конструкцій від корозії» при зведенні житлового будинку за адресою: вул. М. Говорова, 11/1 та не проведенням балансоутримувачем будівлі – ОК «ЖБК «Асоль-Сервіс» – гідроізоляції перекриття та стін паркінгу.
 3. Проведено зустрічі з мешканцями житлових будинків пр-ту Шевченка, вул. Армійської та співробітників КП «ЖКС «Фонтанський» з приводу узгодження складових тарифу на утримання будинку й прибудинкової території.
 4. Вирішено питання порушення містобудівного законодавства та вимог дозвільної документації при проведенні реконструкції нежитлового приміщення № 63 по вул. Космонавтів, 10. Декларацію на початок виконання будівельних робіт скасовано наказом УДАБК ОМР № 01-13/243 ДАБІ від 09.06.2017 року
 5. Проведено роботу з приводу самовільного захоплення та забудови земельної ділянки, розташованої за адресою: вул. 6-та Лінія 6-ої станції Люстдорфської дороги, 27, та порушення меж земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. 6-та Лінія 6-ої станції Люстдорфської дороги, 29, а саме порушення прав приватної власності сумісних землекористувачів та нанесення шкоди приватній будівлі
 6. Вирішено питання по незаконним будівельним роботам у квартирі № 2 по вул. Новосельсько, 80. У відповідності до розпорядження Приморської районної адміністрації власник квартири зобов’язаний привести самовільно реконструйовану квартиру у первинний стан та у разі не виконання розпорядження, питання підлягає розгляду у судовому порядку за участі мешканців житлового будинку.
 7. Проведено роботу по захисту житлових прав мешканців багатоквартирного будинку № 21 по вул. Преображенський – об’єкта культурної спадщини «Особняк княгині Гагаріної» у зв’язку з розробкою дпт в межах вулиць Дворянської, Коблевської, Соборної площі, вулиці Грецької, провулка Віце-адмірала Жукова, вулиць Дерибасівської, Гаванної, провулка Маяковського, вулиці Єлісаветинської в м. Одесі.
 8. Ведеться активна робота по проведенню капітального ремонту пам’ятки архітектури – будинку Папудової за адресою Соборна пл., 1. Будівлю внесено до Переліку будинків, що потребують виконання поточних ремонтних робіт фасадів на 2017, проводиться оцінка стану інж.мереж, технічного стану будинку та підвальних приміщень й розробка проектно-кошторисної документації по відновленню асфальтового покриття. Тривають нагальні ремонтно-відновлювальні роботи.
 9. Із залученням співробітників УДАБК проінспектовано стан прибуткового будинку Маврокордато (арх. Гонсіоровський Ф.В.) за адресою: вул. Грецька, 20
 10. Ініційовано проведення комісії по факту руйнації пам’ятки архітектури місцевого значення – будинку за адресою: Французький бульвар, 21, проведено роботи по очищенню підвалу та здійснюється ремонт покрівлі.
 11. Вирішено питання встановлення пам’ятного знаку на честь священиків та єпископів, яких було розстріляно у часи комуністичного режиму, репресій, що вичинялися радянською владою по відношенню до релігійних служителів 1920-1940р.р., та руйнування римо-католицького храму у 1936 році. Одеська міська рада рішенням № 1616 від 08.02.2017 схвалила встановлення пам’ятки на вул. Заньковецький, 11
 12. Згідно переліку запланованих робіт по капітальному ремонту ЗОШ № 62 виконано фасадні, покрівельні, обробні та електромонтажні роботи, замінено дверні вироби та вікна на металопластикові, відремонтовано покрівлю, приведено до ладу інженерні мережі, встановлено опалювальні радіатори, відремонтовано шкільний стадіон з облаштуванням сучасного штучного покриття футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, бігових доріжок. Також проведено благоустрій території, озеленення та облаштування зливової каналізації.
 13. Вирішено питання неправомірного паркування транспортних засобів на території парку-пам’ятнику садово-паркового мистецтва дендропарку «Перемога», відновлено дорожні знаки та обмежувальні паркани, співробітники УПП м. Одеси проводять постійне патрулювання території.
 14. Вирішено питання по облаштуванню дитячого майданчика на території дендропарку «Перемога». Роботи зі спорудження тривають.
 15. На підставі наданої інформації прийнято рішення про демонтаж кам’яної огорожі, незаконно зведеної на земельній ділянці із зеленими насадженнями (деревами), прилеглої до будівель Військової частини А1495 та Військової служби правопорядку Південного територіального управління за адресою: вул. Армійська, 10а, який було винесено за межі відведеної земельної ділянки, в наслідок чого захоплено територію зеленої зони загального користування.
 16. Вирішено питання стосовно своєчасного надання повідомлення про призначення субсидій на оплату послуг ЖКГ 4 домогосподарств.
 17. Вирішено питання стосовно надання адресної матеріальної допомоги по відшкодуванню витрат за проведене лікування й проходження медичної реабілітації мешканці будинку № 10/9 по пр-ту Шевченка
 18. Вирішено питання по наданню соціального житла особам – інвалідам 2-ої групи, які проживають в ветхому будинку, що знаходяться у зоні підтоплення та не відповідає санітарно-захисним нормам
 19. Забезпечено вільне та безпечне пересування пішоходів шляхом нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» у пров. Шампанському з використанням спеціального пластику.
 20. Вирішено питання неврегульованих пішохідних переходів на перехрестях вул. В. Арнаутської та Л. Шмідта, вул. Канатної та Жуковського вул. Ніженської та Дворянської, пішохідні переходи облаштовано шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків та нанесення розмітки.
 21. Ініційовано облаштування пішохідної зони завширшки 2 м шляхом встановлення паркувальних стовпчиків на відрізку від вул. Армійської до воріт шкільного подвір’я ЗОШ № 62
 22. Вирішено питання допомоги танцювального колективу «Днестр» ЗОШ № 62 у придбанні костюмів для участі у міжнародному змаганні, яке проходило у Болгарії
 23. Надано сприяння ГО «Соціальна правова допомога» у продовженні терміну пільгової орендної плати за орендоване нежитлове приміщення комунальної власності з 01.05.2017 по 31.12.2017 шляхом внесення відповідної поправки до проекту рішення 8.1. «Про встановлення розміру орендної плати громадським та благодійним організаціям на 2016 рік» порядку денного сесії ОМР 26.04.2017р
 24. Вирішено питання надання інформаційної підтримки XXI Фестивалю Го «Одеса золота», який проводився ГО «ГО-КЛУБ «КОСУМІ»
 25. Ініційовано проведення благоустрою скверу Академіка Корольова, який вдалося вберегти від забудови, встановлено безкоштовний туалет, організована висадка дерев та відремонтовано спортивний майданчик.
 26. Вирішено проблему зі сміттєвими контейнерами на вул. Пантелеймонівській, 88. Після другої перевірки санітарного стану вулиць міста, відповідні міські служби ліквідували міні-звалище поруч з житловим будинком.
 27. Ведеться робота з захисту зеленої зони від забудови (планується будівництво заправної станції) на вул. Космонавта Комарова
 28. За активної підтримки в Одеському художньому музеї встановлено перший в Україні білетний принтер для музею.
 29. Надано сприяння ОСББ «Ново-Аркадіївське» у проведенні ремонту інженерних мереж багатоквартирних будинків 27А, 27Б по пр-ту Шевченка у м. Одесі у рамках Міської цільової програми із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки.
 30. Вирішено питання передачі в управління ОСББ «Капітан 110/108» багатоквартирного будинку за адресою: м. Одеса, вул. Капітана Кузнєцова, 108
 31. Вирішено питання призупинення дій по передачі в управління ОСББ «Санаторний-5» житлового будинку за адресою: м. Одеса, Санаторний пров.,5 за наявності судового розгляду двох цивільних справ про визнання недійсними загальних зборів ОСББ «Санаторний-5», скасування державної реєстрації та припинення юридичної особи.
 32. Ведеться робота щодо ремонтування покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Новосельського, 95, який обслуговується КП «ЖКС «Порто-Франківський»
 33. Ведеться робота щодо перерахунку розміру плати за послуги з УБПТ шляхом включення у нарахування вартості фактично наданих КП «ЖКС Порто-Франківський» послуг стосовно житлового будинку № 25 по вул. Троїцькій у м. Одесі.
 34. У рамках забезпечення умов для ведення здорового способу життя мешканцями міста Одеси у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка зведено перший в Україні скейт-парк. Усі витрати, пов’язані з будівництвом об’єкту, понесено приватним інвестором.
 35. Вирішено питання щодо надання офіційного роз’яснення Головним управлінням державної фіскальної служби Одеської області стосовно дати та розміру сплати єдиного податку відповідно до рішення Одеської міської ради № 1599 від 08.02.2017 року «Про встановлення на території міста Одеси ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців».
 36. Ініційовано встановлення обмежувачів паркування по Французському бульвару. Технічне завдання розроблене, узгоджується схема.
 37. За ініціативою щодо виконання розпорядження Одеського міського голови «Про заборону вантажного автотранспорту по Французькому бульвару» встановлено відповідні дорожні знаки.

У рамках комісій ОМР надані доручення профільним виконавчим органам й комунальним підприємствам Одеської міської ради та приймаються рішення щодо:

перерахування розміру пайової участі для власників (орендаторів) будівель та споруд соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також власників (орендаторів) пунктів мілкороздрібної торгівельної мережі для утримання об’єктів благоустрою, які обслуговуються комунальним підприємством “Узбережжя Одеси”

– роз’яснення відносно законності укладання комунальними підприємством, що обслуговують узбережжя м. Одеси, договорів пайової участі на території берегозахисних споруд, без наявності у суб’єкту господарювання договору оренди берегозахисної споруди.

– підготовки та внесення доповнення до договору пайової участі для власників (орендарів) будівель та споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, а також власників (орендаторів) пунктів мілко-роздрібної торговельної мережі для утримання об’єктів благоустрою

– підготовки проекту рішення по реорганізації КП «Парки Одеси» шляхом приєднання до  КП «Міськзелентрест».

– надання інформації стосовно відпрацювання механізму взаємодії з профільними департаментами у зв’язку із наданням КП «Парки Одеси» в суборенду земельних ділянок та встановленням тимчасових споруд в парках м. Одеси (кофе–машини, та інших пересувних та стаціонарних пристроїв, що займаються підприємницькою діяльністю.

– дострокового припинення Міської цільової програми недержавного (додаткового) пенсійного забезпечення працівників бюджетної сфери міста Одеси на 2008-2017 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 21 грудня 2007 року № 2077-V.

– розробки комплексу заходів з кошторисом витрат, необхідних для забезпечення безперебійної роботи та захисту системи комп’ютерної мережі міста.

– у зв’язку із внесеними змінами до Міської програми підтримки інформаційної сфери м. Одеси на 2017 рік, зменшення фінансування та направлення зайвих кошти до місцевого бюджету.

– звітування про співпрацю з міжнародними організаціями Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.

– виїзної комісію з питання благоустрою Старосінної площі по доступності для людей з інвалідністю та малобільних груп населення, у результаті якої проведено нараду, розроблено документацію

– внесення змін до Порядку розміщення та демонтажу технічних елементів, пристроїв та конструкцій на фасадах та зовнішніх частинах будівель та споруд на території історичних ареалів м. Одеси.

– розроблення охоронних зон комплексу споруд пам’яток архітектури та історії за адресою Удільний, 1.

– визнання таким, що задовольнить вимогам громадян проект рішення “Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті  загального користування м. Одеси. Та «Про затвердження правил користування  міським пасажирським автомобільним та електричним транспортом в м. Одесі”

 

Аналіз та контроль:

 1. Ведеться аналіз витрачання бюджетних коштів на харчування у муніципальних закладах з метою оптимізації витрат та підвищення якості їжі та обслуговування громадян, а також стану харчоблоків
 2. Ведеться постійній збір та аналіз інформації стосовно бюджетних витрат на реалізацію проекту «Європейська мерія», а саме про вартість необхідних проектних та ремонтно-впорядних робіт (капітальний ремонт, ремонт інженерних мереж, внутрішнє оздоблення, будівництво інженерних мереж та споруд тощо) задля забезпечення функціонування будівель за адресою: м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д, терміни виконання проектних та ремонтно-впорядних робіт і т.п., обсягу виділених та витрачених коштів, використання комунальної нерухомості після переміщення муніципальних установ та КП у нове місцезнаходження.
 3. Ведеться моніторинг коштів, виділених та витрачених у рамках виконання Міської цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності в місті Одеса «Безпечне місто Одеса» на 2014-2016 роки
 4. Ведеться моніторинг коштів, виділених та витрачених на капітальний ремонт ЗОШ № 62
 5. Ведеться аналіз розподілу бюджетних коштів у рамках прийняття чи внесення змін до Міських цільових програм, при розміщенні депозитів та залученні кредитів від банківських структур на забезпечення життєдіяльності міста Одеси.
 6. Ведеться постійний моніторинг питань розробки планів, проектно-кошторисної документації щодо реконструкції, капітального ремонту, благоустрою парку-пам’ятнику садово-паркового мистецтва дендропарку «Перемога».
 7. Ведеться робота щодо моніторингу взаємодії органів місцевого самоврядування та підприємств, розташованих на території порту, впливу розвитку портових структур за відсутності узгодження проектів та рішень з місцевою владою Одеси.

 

Подані нормотворчі ініціативи Зустрічі з виборцями Особистий прийом громадян Вирішено питань по зверненням громадян Депутатські запити та звернення
31 121 633 2239 489

Кошти депутатських фондів членів фракції направлено на:

– благоустрій Нагорного бульвару у м. Одесі (облаштування спортивного та дитячого майданчиків);

– в рамках впровадження інтерактивного навчання – на закупівлю необхідного обладнання (комп’ютери, телевізори, інтерактивні дошки, проектори тощо);

– проведення капітального ремонту покрівлі та заміна вікон житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. М. Арнаутська, 3.

– придбання обладнання для дитячого садка «Ясла-сад» 123 та Центральної міської бібліотечної системи для дітей (Французький бульвар, 11а);

– школа № 59, ліцей «Приморський», НВК №300;

Організація роботи фракції та фракційна робота

 1. Проведення регулярних засідань депутатської фракції за участі членів Дорадчої ради за для координації та підвищення ефективності командної роботи
 2. Проведено перше відкрите засідання фракції з можливістю присутності усіх бажаючих містян та представників громадських організацій
 3. Регулярне оприлюднення перед сесіями Одеської міської ради позицій та підстав для голосування членів фракції з кожного питання порядку денного для залучення широкого кола громадськості
 4. Відкрито онлайн приймальню http://odesa.samopomich.ua/
 5. Складено та спрямовано фракційні заяви, запити та проекти рішень щодо:

– використання коштів запозичення на проектування та будівництво двох дитячих дошкільних установ (ясла-садків) за адресами: вул. Сегедьска, 8а та пров. Каркашадзе, 4;

– відсторонення Шурди М.В. від виконання обов’язків члена виконавчого комітента Одеської міської ради;

– звернення Одеської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України про визнання Росії окупантом та заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України, скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 про затвердженню Плану  заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження»;

– звернення Одеської міської ради до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік» (за рішенням ОМР звернення схвалено та направлено)

– про вчинення заходів реагування стосовно не допуску представників одеської територіальної громади та перешкоджання журналістській діяльності, що мали місце 13.06.2017 під час засідання Дорадчої ради ОМР та 14.06.2017 біля будівлі Одеської міської ради й у сесійній залі під час пленарного засідання.

– відсторонення від виконання обов’язків посадових осіб та керівників профільних виконавчих органів Одеської міської ради, причетних до трагічних подій у дитячому таборі «Вікторія» та створення комісії задля встановлення причин, що призвели до пожежі, а також проведення комплексної перевірки дитячих закладів на предмет дотримання правил пожежної безпеки

– звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, голови комітету з питань правової політики та правосуддя та народних депутатів України «Про прискорення розгляду та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди (не підтримано)

– звернення до Голови Верховної Ради України, голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, прем’єр міністра України та народних депутатів України «Про гарантування конституційного права територіальної громади на самоврядування (підтримано).

 

Участь членів фракції у комісіях Одеської міської ради:

 1. Постійна комісія з питань законності, депутатської етики та реалізації державної регуляторної політики.
 2. Постійна комісія з визначення пайової участі забудовника у розвитку інфраструктури міста.
 3. Постійна комісія з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій
 4. Постійна комісія по питанням освіти, спорту, культури та туризму
 5. Постійна комісія по контролю за організацією харчування у медичних закладах , закладах освіти, притулках для дітей, дитячих будинках та їдальнях для малозабезпечених громадян
 6. Постійна комісія із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків
 7. Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів;
 8. Постійна комісія з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій;
 9. Постійна комісія з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури.
 10. Комісія з попереднього розгляду представлень про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Одеси»
 11. Комісія щодо з’ясування обставин, що сталися 26.04.2016 біля будівлі Одеської міської ради, а саме нападу на учасників мирної акції протесту.
 12. Комісія з питань захисту прав дітей в м. Одесі
 13. Комісія з перевірки стану збереження та інвентаризації житла, що належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також особам з їх числа, на правах власності або користування
 14. Адміністративна комісія з розгляду справ про адміністративні правопорушення
 15. Комісія з розгляду питань, пов’язаних зі встановленням статусу учасника війни
 16. Включено до складу комісії по питанням боротьби з жорстоким поводженням з тваринами

 

Участь членів фракції у робочих групах, комітетах, консультативних радах Одеської міської ради:

 1. Робоча група з розгляду земельних спорів.
 2. Робоча група з розробки стратегії розвитку сфери охорони здоров’я в м. Одеса
 3. Робоча група з перевірки цільового використання приміщень, розташованих на території Одеси, переданих в оренду громадським та благодійним організаціям
 4. Робоча група з метою реалізації проекту “Оновлення міського електротранспорту м. Одеси”
 5. Робоча група з питань розробки проекту Міської комплексної програми енергоефективності у м. Одесі на 2017-2021 роки.
 6. Робоча група по розгляду пропозицій депутатів по використанню коштів Депутатського фонду
 7. Робоча група з координації розроблення концепції Центрального історичного ареалу м. Одеси
 8. Робоча група з реалізації основних завдань національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 р.
 9. Комітет забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового, соціального, суспільного призначення, засобів зв’язку і інформації та інженерно-транспортної інфраструктури міста Одеса
 10. Комітет забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення.
 11. Експертна група по актуалізації Стратегії економічного і соціального розвитку міста Одеси до 2022 року
 12. Консультативна рада з питань охорони культурного спадку Одеської області
 13. Координаційна рада ОМР

 

Громадська діяльність та проекти:

 1. Освітній проект «Створи себе»: заняття зі школярками школи інтернат 97 для слабочуючих дітей, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
 2. Забезпечення комп’ютерами бібліотеки ім. Трусова (Французський бульвар, 22)
 3. Освітній проект «Забуті герої Одеси»
 4. Лекції-зустрічі зі школярами та студентами Одеси.
 5. Організація краєзнавчих зустрічей істориків, письменників зі школярами Одеси на базі бібліотеки ім. Трусова.
 6. Активна участь у проекті «Одеса під контролем»
 7. Курси англійської мови та граматики 9 наборів по 35 семінари (взяло участь 953 одесита)
 8. Комп’ютерні курси для пенсіонерів 10 наборів по 18 семінарів (залучено 183 одесита)
 9. Комп’ютерні курси для дітей “Академія кодування” 7 наборів по 12 семінарів (300 маленьких одесита)
 10. Семінари з психології 5 семінарів (залучено 34 одесита)
 11. Курси для сліпих 2 зустрічі (залучено 15 одеситів)
 12. Семінари з питань створення та діяльності ОСББ 65 семінарів (1434 одеситів)
 13. Клуб голів ОСББ 6 засідань (105 одеситів)
 14. Семінари з питань енергоефективності 2 семінари (93 одесити)
 15. Семінар з питань децентралізації  2 семінари (86 громадян)
 16. Семінар з питань медицини 1 семінар (30 осіб)
 17. Базовий тренінг “Поліція під контролем” 2 семінари (23 особи)
 18. Семінар “Активні громадяни” 2 семінари (16 осіб)
 19. Заняття йогою 15 занять (250 осіб)
 20. Ділова гра “Ринок” для підприємців 2 зустрічі (32 особи)
 21. Академія Саморозвитку – 16 зустрічей (262 особи)
 22. Школа помічника депутата – (97 осіб)
 23. Стратегічна сесія Київського району – 2 зустрічі (56 осіб)
 24. Школа сортування сміття – 7 семінарів (45 осіб)
 25. Тренінг «Як написати грантовий проект?» – 2 зустрічі (51 особа)
 26. Проведено розслідування “Мэрия купила землю сама у себя или как украсть 146 миллионов. Самая наглая афера в истории Одессы”