Новини

12:20, 12 Жовтня 2017

Скандал в юридичному ліцеї: насильство над учнями, продаж наркотиків та неналежна організація харчування

Учні юридичного ліцею в Одесі б’ють в набат: вони піддаються психологічному тиску, організація харчування не піддається жодній критиці, а керівництво навчального закладу на це не звертає увагу. На прохання батьків, до ситуації довелось підключитися депутатам міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Ганні Поздняковій та Олександру Аміци. 

За словами учнів, керівники ліцею протягом довгого часу поводять себе некоректно. На їхні повідомлення про те, що на території закладу продають наркотики, а якість харчування в столовій порушена, директор та його заступник публічно принижують дітей та шантажують батьків відчисленням їх з учбового закладу.

Як відзначив депутат Олександра Аміци, після повідомлень стурбованих батьків, довелось провести виїзну перевірку якості організації харчування в ліцеї. Серед ключових зауважень: відсутня гаряча вода, відсутнє маркування на товарах, порушено товарне сусідство, необладнане приміщення для збереження бакалійних товарів, відсутні термометри для контролю температурного режиму тощо.

За словами депутата Позднякової, батькам залишається сподіватись на підтримку, а також конструктивну та зважену позицію департаменту освіти в цьому питанні.

«Постійні фінансові побори, непрозоре витрачання коштів цільового фонду ліцею, відсутність мінімуму необхідних ліків, медсестра, що з’являється в навчальному закладі один-два рази на тиждень – все це наслідок поганої організації і халатного ставлення керівництва до своїх обов’язків. І найстрашніше, що від цього страждають діти. Такі люди не мають ані законного, ані морального права керувати дитячими установами. І ми докладемо максимум зусиль, щоб досконально розібратися в ситуації і покласти край порушенням», – відзначила Позднякова.