Новини

12:10, 11 Жовтня 2017

Річний звіт депутата Одеської міської ради Вадима Терещука

Звіт про діяльність за 1 рік роботи депутата Одеської міської ради VІІ скликання, секретаря  постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій, члена депутатської фракції «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Терещука Вадима Сергійовича.

Було проведено18 засідань постійної комісії з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій, на яких впроваджено наступні ініціативи:

– Онлайн-карта МАФів Одеси, спрямована систематизувати діяльність тимчасових торгівельних споруд в місті;

– Внесено проект рішення щодо запровадження системи електронних петицій в Одесі;

– Проект рішення «Про внесення змін в рішення Одеської міської ради від 25.-2.2015р. №6320-VI «Про ліквідацію комунальних підприємств Одеської міської ради»

– Проект рішення “Про заходи щодо упорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності”.

– Проект рішення “Про затвердження Міської програми відшкодування частини витрат на заходи з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, у м. Одесі на 2016 рік”.

– Проект рішення «Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку м. Одеси на 2016 рік»

– Про внесення змін до проекту  рішення Одеської міської ради «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м Одеси на 2016 рік»

– Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 16.12.2015 р. № 9-VIІ «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

-Проект рішення «Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку м. Одеси на 2016 рік»

– Про продовження договорів на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

– Розгляд Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Одесі на 2016-2018 роки;

– Розгляд Програми підтримки інвестиційної діяльності на території міста Одеси на 2016-2018 роки;

– Про порядок виділення та використання коштів бюджету міста Одеси на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва;

– Розгляд Програми підтримки інформаційної сфери м Одеси на 2016 рік;

– Про внесення змін в Програму створення містобудівного кадастру у складі Управління архітектури та містобудування на 2013-2016роки.

-Внесена поправка в проект рішення «Про внесення змін в Програму підтримки інвестиційної діяльності на території м. Одеса на 2016-2018 роки.

Також, є членом тимчасової робочої групи з питань земельних спорів та членом робочої групи з розробки стратегії розвитку сфери охорони здоров’я в м. Одеса, в засіданнях яких постійно приймаю участь.

Проведення інформаційну компанію проти забудови скверу Корольова, що дозволило домогтися голосування на сесіях міської ради проти затвердження ДПТ, що дозволяло забудову. Зібрано більше, ніж 1200 підписів мешканців мікрорайону проти забудови скверу.

Проведено перевірку дотримання умов договорів оренди ділянок узбережжя за допомогою відео зйомки. По результатам перевірки будуть застосовані заходи впливу щодо 22 орендарів (в тому числі розірвання договору у судовому порядку)

 

У депутатські приймальні проводяться безкоштовні консультації з юридичних  питань та питань створення ОСББ, було отримано 273 усних та письмових звернень від одеситів. 40 з них вже вдалося вирішити.

 

Було проведено 59 особистих прийомів громадян, а також 17 зустрічей з одеситами, на 8 з яких організовував установчі збори ОСББ

 

Брав участь у семи навчальних семінарах по створенню ОСББ, метою яких є популяризація ОСББ.

 

Підготовлено 102 депутатських запитів та звернень.

 

Подані зміни до Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та елементів вуличної торгівлі у місті Одесі, затверджених рішенням Одеської міської ради від 09.10.2013 р. № 3961-VI, ціль якого упорядкувати розміщення тимчасових споруд, елементів торгівлі та літніх майданчиків таким чином, щоб для пішоходів завжди залишався вільний для проходу тротуар.