Новини

12:03, 11 Жовтня 2017

Річний звіт депутата Одеської міської ради Ольги Квасніцької

Звіт про діяльність за рік Ольги Олексіївни Квасніцької депутата Одеської міської ради VІІ скликання, члена постійної комісії з питань соціальної політики та праці від депутатської фракції «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Набуття повноважень – 13 січня  2017 року (постанова Одеської міської виборчої комісії Одеської області № 261)

Відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад» надаю звіт про роботу депутата за період з 08 лютого 2017 року по 13 жовтня 2017 року.

Напрямки діяльності:

 • Містобудівна діяльність
 • Збереження культурного спадку
 • Соціальна політика
 • Освітні проекти
 1. Відомості про діяльність у раді та органах, до яких був обраний

Участь у сесіях. У звітний період Одеською міською радою проведено 7 пленарних засідань. Особисто взяв участь у роботі 6 –ти сесій Одеської міської ради. 26.07. 2017 була відсутня на  сесії ОМР у зв’язку з відрядженням на підвищення кваліфікації у м. Вісмар /Німеччина/.

Участь у профільній комісії. Було проведено 12 засідань постійної комісії з питань соціальної політики та праці.

Участь в комісії по визначенню долі участі замовника в розвитку інфраструктури міста Одеси -6 засідань.

Приймаю участь і інших комісії:

Робоча група з координації розроблення концепції Центрального історичного ареалу м. Одеси

Комітеті забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення.

Консультативній раді з питань охорони культурного спадку Одеської області

Координаційній раді ОМР

 1. Відомості про прийняті радою та її органами рішення про хід їх виконання
 2. Ініційований проект рішення про надання статусу зеленій зоні в провулку Удільному та включення до переліку парків та скверів. Рішення прийнято 15.03.
 3. На засіданні постійної комісії з питань соціальної політики та праці:

Ініціювала виїзну комісію з питання благоустрою Старосінної площі з питань доступності людей з інвалідністю та малобільних груп населення. За результатами проведена нарада 19.05.2017 р., за результатами розробити проекту документацію по благоустрою та виконано  частину робіт.

Внесла пропозиції до Порядку розміщення та демонтажу технічних елементів, пристроїв та конструкцій на фасадах та зовнішніх частинах будівель та споруд на території історичних ареалів м. Одеси. Пропозиції враховані управлінням з питань охорони об’єктів культурної спадщини.

Посприяла, щодо розроблення охоронних зон комплексу споруд пам»ятків архітектури та історії за адресою Удільний, 1. 26.09. 2017 р. за проект проголосовано, документи готуються на Міністерство культури.

 

 1. За депутатським зверненням порушено три кримінальні справи:

– відносно ДП «Санаторій «Красні зорі», ЗАТ «Лікувального-оздоровчого закладу профспілок України «Укропрофоздоровниця»:  внесені відомості до ЄРДР №12017161500000975

-відносно знищення на Французькому бульварі зелених насаджень: внесені відомості до ЄРДР за №12017161500001172

– відносно посадових осіб ДП «Відділення гідроакустики Інституту геофізики ім.. С.І, Суботіна НАН України щодо незаконного виведення державного майна – внесені відомості до ЄРДР за № 1207161500001521

 

 1. Ініціювала виділення коштів на проектування зруйнованого дитячого садку в провулку Каркашадзе. Рішенням постійної бюджетної комісії виділено – 300 тисяч.
 2. Ініціювала проведення комісії по факту руйнації пам’ятки архітектури місцевого значення Французький бульвар, 21. За результатами: проведені роботи по очищенню підвалу та здійснюється ремонт покрівлі.
 3. Звернулася до мера з пропозицією розробити місцеву програму збереження культурної спадщини основним завданнями: забезпечення належного обліку стану пам’ятників архітектури та містобудування, з врахуванням ІТ-технологій (із створенням реєстру такого моніторингу) з метою визначення об’єктів, на яких необхідно провести дослідні, протиаварійні та консерваційні роботи; проведення паспортизації пам’ятників архітектури та містобудування; встановлення пріоритетності проведення реноваційних робіт з адресним фінансуванням; ведення контролю за збереженням і використанням пам’ятників архітектури та містобудування; сприяння залучення альтернативних джерел фінансування, особливо застосовуючи форми державного-приватного партнерства. В роботі.
 4. Звернулася до мера про необхідність передати комунальному підприємству «Одестранспарксервіс» утримання майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок в рекреаційній зоні. Привести у відповідність правове регулювання відносин у сфері надання послуг з утримання майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок зокрема:  забезпечити прозору конкурентну процедуру порядку проведення конкурсу та вибір операторів майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок;для усунення бар’єрів виходу на ринок нових суб’єктів господарювання внести зміни до Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі в частині проведення конкурсу не тільки для визначення операторів для платного паркування майданчиків, а й для визначення операторів на спеціально відведених автостоянок. Вести зміни до Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів. Такі тарифи повинні бути диференційовані та сплачуватися як за годину, так і за добу, тиждень, місяць, рік, щоб забезпечити максимальне врахування інтересів споживачів. Відхилено.
 5. Звернулася на постійну комісію з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин і інформаційних технологій з приводу прийняття нового Положення про адресний реєстр та створити додатковий сервіс на веб-сайті УАМ «містобудівний моніторинг». Надано протокольне доручення мера. Проводилися засідання та робочі наради . В роботі.
 6. Звернулася до постійної комісії з питань освіти, спорту, культури та туризму з приводу повернення спортивного майданчику школі №75 та його благоустрою. В роботі.
 7. Розподіл коштів депутатського фонду:  проведення капітального ремонту покрівлі та заміна вікон житлового будинку Мала Арнаутська, 3. Закупка обладнання в дитячий садок «Ясла-сад» 123 та Центральну міську бібліотечну систему для дітей, Французький бульвар, 11а. Виконано.
 8. Встановлення обмежувачів паркування по Французькому бульвару. Розроблене технічне завдання, Схема узгоджується .
 9. За зверненням депутата встановлено дорожні знаки для виконання розпорядження Одеського міського голови «Про заборону вантажного автотранспорту по Французькому бульвару».

 

 

 1. Відомості про роботу у виборчому окрузі – округ №40

Громадська діяльність. Реалізуються проекти:

 1. Освітній проект «Створи себе»: заняття зі школярками школи інтернат 97 для слабочуючих дітей, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
 2. Забезпечення комп’ютерами бібліотеку ім.. Трусова Французький бульвар, 22.
 3. Лекції для школи помічників депутатів місцевих рад
 4. Освітній проект «Забуті герої Одеси»: книга у видавництві.
 5. Лекції зустрічі зі школярами та студентами Одеси.
 6. Організація краєзнавчих зустрічей  істориків, письменників зі школярами Одеси на базі бібліотеки ім. Трусова.
 7. За договором про співпрацю готуємо землевпорядну документацію на сквер в провулку Удільному.

Ведеться активна робота з інформаційного висвітлення суспільної діяльності та роботи одеських та всеукраїнських ЗМІ (ТК «7 канал», «Думська», Репортер).

На ТБ –16. Згадки в електронних ЗМІ понад 100 .

Прийняла учать у проекті «Одесса под. контролем» :

– «Парковки Одеси»

– «Доступність  об»єктів соціальної інфраструктури»

«Протипожежна оборона батьків для захисту власних дітей»

За Інтернет голосуванням в рейтингу«100 влиятельных одесситов» отримала 15 місце.

Мої статті На Думській: 2017-09-01 Проект «Забытые герои Одессы» должен вернуть утраченную память и придать силы для построения новой элиты города  – 1109 

2017-06-29 17:59:55: Застройка Удельного переулка – циничное уничтожение культурного наследия Одессы 2590
2017-06-22 17:31:57: 
Парковка или стоянка в прибрежной зоне: в чем разница? И правомерно ли платят одесситы? 2093
2017-06-15 12:24:42: 
Одесская демократия в опасности! 1975
2017-06-09 14:15:59: 
Остановить разрушение памятников культурного наследия в Одессе может только воля горожан 1878
Газета Одеські вісті №61 від 19.08.2017 р. Забытый герой пароходной Одессы

Газета «Вечерняя Одесса» №90-91 от 17.08.2017 г. Он строил корабли

 1. Відомості про доручення виборців

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Одеса, пр. Гагаріна, 10, особисто кожний четвер 15:00 до 18:00, у приміщенні громадської приймальні.
При наявності потреби, прийом громадян ведеться в інші дні мною особисто або моїми помічниками (помічником-консультантом та юристом) за адресою Французький бульвар, 8 каб. 315.

Звернення та накази виборців. Було отримано 115 усних та письмових звернень від одеситів. 35 з них вже вдалося вирішити.

Депутатські звернення та запити. У звітний період направлено 141 депутатських звернень.

Подані та реалізовані нормотворчі ініціативи Виконання передвиборних обіцянок Зустрічі з виборцями Вирішення питань на звернення громадян Особистий прийом громадян Депутатські запити та звернення
1 2 23 35 71 141

 

 1. Інформація про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів

Виконання депутатської програми.

 1. За підтримкою депутата вносяться зміни до Програми розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру в м. Одеса на 2017-2020 р. та ведеться робота по запровадженню адресного реєстру.
 2. Звернення від (02.08.2017 №70 )до Народного депутата України, Березюка О.Р. з проханням виступити із законодавчою ініціативою і внести на розгляд ВРУ зміни до ст. 161-1 Кримінального кодексу України, та доповнити ст.122 Кодексу про адміністративні правопорушення прав мало мобільних груп населення. Звернення від (17.08.2017 №79/2 )до Народного депутата України, Березюка О.Р. з проханням виступити із законодавчою ініціативою і внести на розгляд КМУ зміни до «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному транспорті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008 р. №1081.
 3. Звернення до народного депутату Соболєва Є.В. щодо необхідності внесення змін до проекту ГПК України.
 4. Звернення до Національної поліції про посилення контролю за виконанням розпорядження Одеського міського голови «Про заборону вантажного автотранспорту по Французькому бульвару».