Новини

11:54, 11 Жовтня 2017

Річний звіт депутата Одеської міської ради Олександра Аміци

Звіт про діяльність депутата Одеської міської ради VII скликання Аміци Олександра Сергійовича з 28.10.2016 по 28.10.2017 року

(постанова ОМВК № 249)

Відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про роботу депутата за період з «28» жовтня 2016р. по «28» жовтня» 2017р.

У рамках повноважень, відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 № 93-IV було виконано наступне.

 

Напрямки діяльності:

– ОСББ

– соціальне забезпечення мешканців міста Одеси

– вдосконалення процесу освіти

– харчування в муніципальних закладах

– житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа

– забезпечення здорового образу життя

– підтримка малого та середнього бізнесу

– забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

 

Зустрічі з виборцями Особистий прийом громадян Вирішено питань за зверненнями громадян Депутатські запити та звернення
27 48 45 11

 

ОСББ

У рамках реформування системи ЖКГ України та стимулювання створення та діяльності ОСББ:

 1. Проводяться постійні зустрічі, консультування та обмін практичним досвідом по питаннях функціонування ОСББ у тому числі у якості чинного голови правління об’єднання співвласників
 2. Надано сприяння ОСББ «Ново-Аркадіївське» у проведенні ремонту інженерних мереж багатоквартирних будинків 27А, 27Б по пр-ту Шевченка у м. Одесі у рамках Міської цільової програми із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки.
 3. Вирішено питання передачі в управління ОСББ «Капітан 110/108» багатоквартирного будинку за адресою: м. Одеса, вул. Капітана Кузнєцова, 108
 4. Вирішено питання призупинення дій по передачі в управління ОСББ «Санаторний-5» житлового будинку за адресою: м. Одеса, Санаторний пров.,5 за наявності судового розгляду двох цивільних справ про визнання недійсними загальних зборів ОСББ «Санаторний-5», скасування державної реєстрації та припинення юридичної особи.

ЖКГ

 1. Сприяння у проведенні ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Новосельського, 95, який обслуговується КП «ЖКС «Порто-Франківський»
 2. Ведеться робота щодо перерахунку розміру плати за послуги з УБПТ шляхом включення у нарахування вартості фактично наданих КП «ЖКС Порто-Франківський» послуг стосовно житлового будинку № 25 по вул. Троїцькій у м. Одесі.

 

Забезпечення здорового способу життя

 1. У рамках забезпечення умов для ведення здорового способу життя мешканцями міста Одеси у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка зведено перший в Україні скейт-парк. Усі витрати, пов’язані з будівництвом об’єкту, понесено приватним інвестором.

 

 

Підтримка малого та середнього бізнесу

 1. Вирішено питання щодо надання офіційного роз’яснення Головним управлінням державної фіскальної служби Одеської області стосовно дати та розміру сплати єдиного податку відповідно до рішення Одеської міської ради № 1599 від 08.02.2017 року «Про встановлення на території міста Одеси ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців».

 

Житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа

 1. За безпосередньої участі депутата розроблено та прийнято рішення Одеської міської ради № 1365-VII від 07.12.2016р. «Про надання згоди на придбання квартир за Міською цільовою програмою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2017 роки»
 2. Після тривалих переговорів з компаніями-забудовниками за узгодженою та прийнятною для місцевого бюджету вартістю придбано 8 квартир (3 помешкання – у 2016, 5 помешкань – у 2017) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 3. Ведеться робота щодо удосконалення реалізації Міської цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа на 2016-2017 роки.

Освіта

 1. У зв’язку зі змінами чинного законодавства України з освіти, надано сприяння у офіційному роз’ясненні питання по документах, що підтверджують отримання середньої освіти, за наявності медичного звільнення від проходження атестації

 

Харчування в муніципальних закладах

 1. Ведеться аналіз витрачання бюджетних коштів на харчування у муніципальних закладах з метою оптимізації витрат та підвищення якості їжі та обслуговування громадян, а також стану харчоблоків
 2. Приймається активна участь у проведенні перевірок якості харчування та стану харчоблоків у комунальних навчальних й медичних закладах, притулках для дітей, дитячих будинках та їдальнях для малозабезпечених громадян.

 

Захист пам’ятників архітектури

 1. Проведено роботу щодо зупинення знищення об’єкта культурної спадщини м. Одеси – комплексу корпусів дач Анатри, розташованих за адресою: м. Одеса, Французький б-р., 28/30

 

Кошти депутатського фонду направлено на благоустрій Нагорного бульвару у м. Одесі (облаштування спортивного та дитячого майданчиків)

 

Відомості про доручення виборців. Відомості про роботу на окрузі

 1. Проведено 27 зустрічей з виборцями за місцем їхнього проживання.
 2. Ведеться особистий прийом громадян – усього прийнято 48 осіб

З них:

– по питанням, пов’язаним з ОСББ – 31 особа

– по питанням сприяння у отриманні матеріальної допомоги – 2 особи

– по питанням соціального забезпечення – 3 особи

– по питанням проведення ремонтних робіт у житлових будинках, що обслуговуються КП ЖКС – 4 особи

– по питаннях, пов’язаних з шкільною та дошкільною освітою – 5 осіб

– по наданню житла дитині-сироті – 1 особа

– по питанню поліпшення житлових умов – 1 особа

– щодо поліпшення організації учбового процесу та сприянню розвитку фізичної культури в учбових закладах міста Одеси – 1 особа.

 

Робота в ОМР, у постійних комісіях ОМР

 1. Ведеться належна підготовка до кожного засідання Одеської міської ради та Виконавчого комітету ОМР шляхом звернення до виконавчих органів ради для надання всіх супутніх документів з метою всебічного аналізу та підготовки до голосування по важливих питаннях прийняття міських цільових програм, затвердження регуляторних актів тощо
 2. Участь у сесіях. У звітний період Одеською міською радою проведено 9 пленарних засідань. Особисто прийнято участь у роботі 9-ти сесіях Одеської міської ради.
 3. Комісії та робочі групи Одеської міської ради:

– член постійної комісії по питанням освіти, спорту, культури та туризму

– член постійної комісії по контролю за організацією харчування у медичних закладах , закладах освіти, притулках для дітей, дитячих будинках та їдальнях для малозабезпечених громадян

– член постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

– член комісії з питань захисту прав дітей в м. Одесі

– член комісії з перевірки стану збереження та інвентаризації житла, що належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також особам з їх числа, на правах власності або користування

– заступник голови комісії з попереднього розгляду представлень про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Одеси»

 

Адреса приймальні:

м. Одеса, вул. Єврейська, 13, офіс 2

Контактний тел. (048) 788 83 83

Графік особистого прийму громадян:

Кожний четвертий вівторок місяця з 16.00 до 19.00

Графік роботи громадської приймальні:

Понеділок – п’ятниця з 10.00 до 19.00