Новини

11:57, 11 Жовтня 2017

Річний звіт депутата Одеської міської ради Ганни Позднякової

Звіт про діяльність депутата Одеської міської ради VII скликання Позднякової Ганни Іванівни з 28.10.2016 по 28.10.2017 року (рішення ОМВК № 249)

Голова фракції  «Одеська міська організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Одеській міській раді VII скликання.

Відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про роботу депутата за період з «28» жовтня 2016р. по «28» жовтня» 2017р.

У рамках повноважень, відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 № 93-IV та згідно з передвиборчої програмою було виконано наступне.

Подані нормотворчі ініціативи Реалізовані нормотворчі ініціативи Зустрічі з виборцями Особистий прийом громадян Вирішено питань по зверненням громадян Депутатські запити та звернення
2 2 47 109 629 117

Контролювання розподілу та ефективного використання бюджетних коштів

 1. На підставі наданої інформації, відкритих виступів на пленарному засіданні ОМР, у ЗМІ щодо сумнівності угоди по придбанню Одеською міськрадою нежитлового приміщення по вул. Косовській 2-Д, у рамках кримінального провадження, відкритого НАБУ по факту заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах посадовими особами органу місцевого самоврядування за попередньою змовою з представниками комерційного сектору, ведеться досудове розслідування стосовно придбання по рішенню ОМР нерухомості за адресою: вул. Косовська,2-Д за вартістю, що значно перевищує об’єми коштів, витрачених попереднім власником – ТОВ «Девелопмент плит» на купівлю вказаного об’єкту. 185 млн. грн., сплачених за придбання будівель, заарештовані. Приймається участь у досудовому розслідуванні у якості свідка.
 2. Ведеться постійній збір та аналіз інформації стосовно бюджетних витрат на реалізацію проекту «Європейська мерія», а саме про вартість необхідних проектних та ремонтно-впорядних робіт (капітальний ремонт, ремонт інженерних мереж, внутрішнє оздоблення, будівництво інженерних мереж та споруд тощо) задля забезпечення функціонування будівель за адресою: м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д, терміни виконання проектних та ремонтно-впорядних робіт і т.п., обсягу виділених та витрачених коштів, використання комунальної нерухомості після переміщення муніципальних установ та КП у нове місцезнаходження.
 3. Ведеться моніторинг коштів, виділених та витрачених у рамках виконання Міської цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності в місті Одеса «Безпечне місто Одеса» на 2014-2016 роки
 4. Ведеться моніторинг коштів, виділених та витрачених на капітальний ремонт ЗОШ № 62
 5. Ведеться аналіз розподілу бюджетних коштів у рамках прийняття чи внесення змін до Міських цільових програм, при розміщенні депозитів та залученні кредитів від банківських структур на забезпечення життєдіяльності міста Одеси.

Запобігання проявам сепаратизму та недопущення проросійського впливу

 1. На підставі наданої інформації, відкритих виступів на засіданні ОМР та у ЗМІ щодо факту прихованого фінансування з міського бюджету Московського патріархату у сумі 2,2 млн. грн на рік, призначеного за рішенням ОМР на утримання Спасо-Преображенського собору УПЦ МП (сплату комунальних послуг та заробітних плат), Управлінням СБУ Одеської області відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 110-2 ККУ.
 2. Проведено роботу стосовно організаторів та джерел фінансування обласного фестивалю літературної творчості учнів «Летят журавли», де у якості призів учням-переможцям було вручено книги, видані фондом «Русский мир» та представництвом Росспівробітництва в Україні.

Стратегія розвитку Одеси та взаємодія міста з портовими структурами

 1. Ведеться робота щодо моніторингу взаємодії органів місцевого самоврядування та підприємств, розташованих на території порту, впливу розвитку портових структур за відсутності узгодження проектів та рішень з місцевою владою Одеси.
 2. У результаті роботи по приведенню положень рішення ОМР № 1321 -VII від 07.12.2016р. «Про затвердження стратегії економічного та соціального розвитку міста Одеси до 2022 року» у відповідність до Генерального плану міста Одеси, затв. рішенням ОМР № 6489-VI від 25.03.2015р. у частині винесення вантажного терміналу порту з центральної частини м. Одеси, міським головою надано відповідне доручення розробнику вказаної Стратегії.
 3. Ведеться робота по встановленню обсягу податків і зборів, що находять від діяльності портових структур у бюджет м. Одеси
 4. Проведено роботу стосовно встановлення порядку формування та складу конкурсних комісій на право оренди об’єктів державної власності, що обліковуються на балансі ДП «Одеський морський торгівельний порт», в які повинні входити представники органів місцевого самоврядування у разі розгляду питань захисту навколишнього природного середовища та дотримання умов належного утримання об’єктів соціально-культурного призначення

 

Забезпечення пожежної безпеки шкіл та дитячих садків

 1. За депутатською ініціативою проведено інвентаризацію пожежних водойм, розташованих на території дошкільних та шкільних учбових закладів м. Одеси, аналіз інформації щодо балансоутримувачів та технічного стану.
 2. На підставі зібраної інформації, доведеної до профільних виконавчих органів та міського голови, 28 пожежних водойм, що забезпечують безпеку шкіл та дитячих садочків м. Одеси, передано на баланс КП «Сервісний центр». 23.05.2017 Постійна комісія з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій Одеської міської ради схвалила виділення коштів на відновлення і капітальний ремонт вказаних пожежних водойм, а саме: 2,3 млн грн – на відновлення водойм, 3,1 млн – на капремонт споруд, яким потрібні відповідні роботи.

Забезпечення обслуговування мереж водопостачання та водовідведення

 1. За депутатською ініціативою проведено інвентаризацію безхазяйних мереж водопостачання та водовідведення Приморського району міста Одеси
 2. У рамках нормотворчої ініціативи розроблено та подано проект рішення «Про додаткову передачу зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення розташованих на території обслуговування КП ЖКС «Фонтанський» в оренду ТОВ «Інфокс».

Розміщення зовнішньої реклами та впорядкування благоустрою території м. Одеси

 1. Підготовлено проект кодифікованих Правил благоустрою території міста Одеси у тому числі стосовно впорядкування розміщення зовнішньої реклами на дорогах та перехрестях. Проект буде винесено на громадське обговорення
 2. 01.08.2017 року проведено спільний рейд за участі співробітників ГУНП Одеської області та УПП м. Одеси, виявлено декілька десятків рекламних об’єктів, розміщення яких підлягає впорядкуванню, на котрі видано приписи по усуненню зауважень. Досягнута домовленість проводити подібні рейди на постійній основі.

Забезпечення належних соціально-інфраструктурних умов

За депутатською ініціативою та під постійним контролем:

 1. Проведено ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення вул. Армійська (від вул. М. Говорова до пр-ту Шевченка), пр-т Шевченка (від вул. Гагаріна до Шампанського провулку), вул. Семінарської (від пр-ту Шевченка до Французького бульвару)
 2. Ведуться подальші ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення по вул. Армійська.
 3. Ведеться робота щодо остаточного припинення «стихійної» торгівлі на вул. Армійській із залученням співробітників УПП м. Одеси
 4. Ведеться робота щодо відновлення комунального дитячого садочку на вул. Сегедській, 8а
 5. Ведеться робота щодо припинення порушення чинного законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними виробами за адресою: м. Одеса, вул. Ольгіївська, із залученням фіскальних та правоохоронних органів.

ОСББ, ЖКГ, ліфтове господарство

 1. Ведеться активна робота по сприянню створенню та діяльності ОСББ у м. Одесі, отриманню технічної документації, взаємодії з виконавчими органами ОМР та виробниками/постачальниками комунальних послуг, у тому числі з метою подолання спротиву та протиправних дій у втіленні реформи ЖКГ України у місті Одесі.
 2. Вирішено питання отримання технічної документації та проведення ремонту інженерних мереж ОСББ «Новосельського 84».
 3. Роз’яснено питання укладення договору електропостачання ОСББ «Дом у Фонтана» у зв’язку з відсутністю документу про прийняття будинку в управління ОСББ.
 4. Ведеться робота по виготовленню окремих інвентаризаційних справ житлових будинків літер А та Б по вул. Слєпньова, 1 задля прийняття будинку літери Б в управління новоствореним ОСББ «Слєпньова 1»
 5. За зверненням виборців вирішено питання

–  ремонту та подальшого обслуговування міських та внутрішньобудинкових мереж водовідведення житлового будинку по пр-ту Шевченко, 23

– поточного ремонту житлового будинку № 10/7 по пр-ту Шевченка, частково відновлено покрівлю, належний стан 1-ого, 2-ого під’їзди.

– поточного ремонту житлового будинку № 10/3 по пр-ту Шевченка, відновлено двері виходу на покрівлю будинку; відновлено належний стан 2-ого під’їзду, укріплено надбудову на покрівлі

– питання по встановленню приладу обліку теплової енергії у житловому будинку № 10/9 по пр-ту Шевченка, будинок включено у проект Інвестиційної програми на 2017 р.

– поточного ремонту житлового будинку № 10/9 по пр-ту Шевченка, частково відновлено покрівлю, укріплено сходи до підвалу (елеваторного вузлу), встановлено металеву кришку входу до підвального приміщення.

– ремонту ліфтів ЖБК «Центральний-Сбірний-20».

– включення ліфтів багатоквартирного будинку за адресою: вул. Сегедська, 1/3 до Міської цільової програми заміни, модернізації та диспетчеризації ліфтів у м. Одесі  на 2016 – 2020 роки. Ліфти відремонтовано в липні місяці 2017 року.

 1. Проведено роботу стосовно порушення забудовником ПП Фірма «АСОЛЬ» вимог ДСТУ Б В2.6-145:2010 «Захист бетонних і залізобетонних конструкцій від корозії» при зведенні житлового будинку за адресою: вул. М. Говорова, 11/1 та не проведенням балансоутримувачем будівлі – ОК «ЖБК «Асоль-Сервіс» – гідроізоляції перекриття та стін паркінгу.
 2. Проведено зустрічі з мешканцями житлових будинків пр-ту Шевченка, вул. Армійської та співробітників КП «ЖКС «Фонтанський» з приводу узгодження складових тарифу на утримання будинку й прибудинкової території.

Захист законних прав та інтересів мешканців міста Одеси стосовно багатоповерхової забудови, при затвердженні дпт, проведенні реконструкції та будівельних робіт в окремих приміщеннях

 1. Вирішено питання порушення містобудівного законодавства та вимог дозвільної документації при проведенні реконструкції нежитлового приміщення № 63 по вул. Космонавтів, 10. Декларацію на початок виконання будівельних робіт скасовано наказом УДАБК ОМР № 01-13/243 ДАБІ від 09.06.2017 року
 2. Проведено роботу з приводу самовільного захоплення та забудови земельної ділянки, розташованої за адресою: вул. 6-та Лінія 6-ої станції Люстдорфської дороги, 27, та порушення меж земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. 6-та Лінія 6-ої станції Люстдорфської дороги, 29, а саме порушення прав приватної власності сумісних землекористувачів та нанесення шкоди приватній будівлі
 3. Вирішено питання по незаконним будівельним роботам у квартирі № 2 по вул. Новосельсько, 80. У відповідності до розпорядження Приморської районної адміністрації власник квартири зобов’язаний привести самовільно реконструйовану квартиру у первинний стан та у разі не виконання розпорядження, питання підлягає розгляду у судовому порядку за участі мешканців житлового будинку.
 4. Проведено роботу по захисту житлових прав мешканців багатоквартирного будинку № 21 по вул. Преображенський – об’єкта культурної спадщини «Особняк княгині Гагаріної» у зв’язку з розробкою дпт в межах вулиць Дворянської, Коблевської, Соборної площі, вулиці Грецької, провулка Віце-адмірала Жукова, вулиць Дерибасівської, Гаванної, провулка Маяковського, вулиці Єлісаветинської в м. Одесі.
 5. Проводиться подальша робота по багатоповерхових забудовах, що викликали суспільний резонанс.

Охорона, відновлення пам’яток архітектури, встановлення пам’ятних знаків

 1. Ведеться активна робота по проведенню капітального ремонту пам’ятки архітектури – будинку Папудової за адресою Соборна пл., 1. Будівлю внесено до Переліку будинків, що потребують виконання поточних ремонтних робіт фасадів на 2017, проводиться оцінка стану інж.мереж, технічного стану будинку та підвальних приміщень й розробка проектно-кошторисної документації по відновленню асфальтового покриття. Тривають нагальні ремонтно-відновлювальні роботи.
 2. Із залученням співробітників УДАБК проінспектовано стан прибуткового будинку Маврокордато (арх. Гонсіоровський Ф.В.) за адресою: вул. Грецька, 20
 3. Вирішено питання встановлення пам’ятного знаку на честь священиків та єпископів, яких було розстріляно у часи комуністичного режиму, репресій, що вичинялися радянською владою по відношенню до релігійних служителів 1920-1940р.р., та руйнування римо-католицького храму у 1936 році. Одеська міська рада рішенням № 1616 від 08.02.2017 від схвалила встановлення пам’ятки на вул. Заньковецький, 11

Ремонт та благоустрій учбових закладів

 1. Згідно переліку запланованих робіт по капітальному ремонту ЗОШ № 62 виконано фасадні, покрівельні, обробні та електромонтажні роботи, замінено дверні вироби та вікна на металопластикові, відремонтовано покрівлю, приведено до ладу інженерні мережі, встановлено опалювальні радіатори, відремонтовано шкільний стадіон з облаштуванням сучасного штучного покриття футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, бігових доріжок. Також проведено благоустрій території, озеленення та облаштування зливової каналізації.
 2. В межах реалізації проекту «Інтерактивна школа» у ЗОШ № 62 кошти Депутатського фонду спрямовано на придбання інтерактивних дошок, телевізорів, комп’ютерів, проекторів тощо

Захист та відновлення зелених зон міста Одеси

 1. Вирішено питання неправомірного паркування транспортних засобів на території парку-пам’ятнику садово-паркового мистецтва дендропарку «Перемога», відновлено дорожні знаки та обмежувальні паркани, співробітники УПП м. Одеси проводять постійне патрулювання території.
 2. Вирішено питання по облаштуванню дитячого майданчика на території дендропарку «Перемога». Роботи зі спорудження тривають.
 3. Прийнято рішення про демонтаж кам’яної огорожі, незаконно зведеної на земельній ділянці із зеленими насадженнями (деревами), прилеглої до будівель Військової частини А1495 та Військової служби правопорядку Південного територіального управління за адресою: вул. Армійська, 10а, який було винесено за межі відведеної земельної ділянки, в наслідок чого захоплено територію зеленої зони загального користування.
 4. Ведеться постійний моніторинг питань розробки планів, проектно-кошторисної документації щодо реконструкції, капітального ремонту, благоустрою парку-пам’ятнику садово-паркового мистецтва дендропарку «Перемога».

Субсидії, соціальне забезпечення, надання житла особам, що потребують поліпшення житлових умов

 1. Вирішено питання стосовно своєчасного надання повідомлення про призначення субсидій на оплату послуг ЖКГ 4 домогосподарств.
 2. Вирішено питання стосовно надання адресної матеріальної допомоги по відшкодуванню витрат за проведене лікування й проходження медичної реабілітації мешканці будинку № 10/9 по пр-ту Шевченка
 3. Вирішено питання по наданню соціального житла особам – інвалідам 2-ої групи, які проживають в ветхому будинку, що знаходяться у зоні підтоплення та не відповідає санітарно-захисним нормам
 4. Проведено роботу по сприянню відселенню мешканців з аварійного будинку, що загрожує обвалом, за адресою: вул. Книжкова, 13

Дорожня безпека

 1. Забезпечено вільне та безпечне пересування пішоходів шляхом нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» у пров. Шампанському з використанням спеціального пластику.
 2. Вирішено питання неврегульованих пішохідних переходів на перехрестях вул. В. Арнаутської та Л. Шмідта, вул. Канатної та Жуковського вул. Ніженської та Дворянської, пішохідні переходи облаштовано шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків та нанесення розмітки.
 3. Здійснюється облаштування пішохідної зони завширшки 2 м шляхом встановлення паркувальних стовпчиків на відрізку від вул. Армійської до воріт шкільного подвір’я ЗОШ № 62

Сприяння розвитку дитячого танцювального колективу

 1. Вирішено питання допомоги танцювального колективу «Днестр» ЗОШ № 62 у придбанні костюмів для участі у міжнародному змаганні, яке проходило у Болгарії

Сприяння діяльності громадських організації

 1. Надано сприяння ГО «Соціальна правова допомога» у продовженні терміну пільгової орендної плати за орендоване нежитлове приміщення комунальної власності з 01.05.2017 по 31.12.2017 шляхом внесення відповідної поправки до проекту рішення 8.1. «Про встановлення розміру орендної плати громадським та благодійним організаціям на 2016 рік» порядку денного сесії ОМР 26.04.2017р
 2. Вирішено питання надання інформаційної підтримки XXI Фестивалю Го «Одеса золота», який проводився ГО «ГО-КЛУБ «КОСУМІ»

Організація роботи та керування фракцією

 1. Проведення регулярних засідань депутатської фракції за участі членів Дорадчої ради за для координації та підвищення ефективності командної роботи
 2. Проведено перше відкрите засідання фракції з можливістю присутності усіх бажаючих містян та представників громадських організацій
 3. Регулярна публікація у відкритих джерелах перед сесіями Одеської міської ради позицій та підстав для голосування членів фракції з кожного питання порядку денного.
 4. Складено та спрямовано фракційні заяви, запити та проекти рішень щодо:

– про відсторонення посадових осіб Одеської міської ради від виконання обов’язків у зв’язку з трагедією, що відбулася у Одеському міському дитячому оздоровчо-спортивному комплексі «Вікторія»;

– використання коштів запозичення на проектування та будівництво двох дитячих дошкільних установ (ясла-садків) за адресами: вул. Сегедьска, 8а та пров. Каркашадзе, 4;

– відсторонення Шурди М.В. від виконання обов’язків члена виконавчого комітента Одеської міської ради;

– внесення до порядку денного сесії Одеської міської ради 15.03.2017р. проекту рішення «Про затвердження звернення Одеської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України про визнання Росії окупантом та заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України, скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 про затвердженню Плану  заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження»;

– внесення до порядку денного сесії Одеської міської ради 15.03.2017р. проекту рішення «Про затвердження звернення Одеської міської ради до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік» (за рішенням ОМР звернення схвалено та направлено)

– про вчинення заходів реагування стосовно не допуску представників одеської територіальної громади та перешкоджання журналістській діяльності, що мали місце 13.06.2017 під час засідання Дорадчої ради ОМР та 14.06.2017 біля будівлі Одеської міської ради й у сесійній залі під час пленарного засідання.

– відсторонення від виконання обов’язків посадових осіб та керівників профільних виконавчих органів Одеської міської ради, причетних до трагічних подій у дитячому таборі «Вікторія» та створення комісії задля встановлення причин, що призвели до пожежі, а також проведення комплексної перевірки дитячих закладів на предмет дотримання правил пожежної безпеки

– звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, голови комітету з питань правової політики та правосуддя та народних депутатів України «Про прискорення розгляду та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди»

– звернення до Голови Верховної Ради України, голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, прем’єр міністра України та народних депутатів України «Про гарантування конституційного права територіальної громади на самоврядування».

Робота в ОМР, у постійних комісіях ОМР

 1. Ведеться належна підготовка до кожного засідання Одеської міської ради та Виконавчого комітету ОМР
 2. Участь у сесіях. У звітний період Одеською міською радою проведено 9 пленарних засідань. Особисто прийнято участь у роботі 9-ти сесіях Одеської міської ради.

 

 1. Комісії, робочі групи:
 2. Постійна комісія з питань законності, депутатської етики та реалізації державної регуляторної політики.
 3. Постійна комісії з визначення пайової участі забудовника у розвитку інфраструктури міста (до 01.05.2017р.)
 4. Приймається активна участь у роботі комісій з питань планування, бюджету та фінансів; з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій; з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури.
 5. Комісія щодо з’ясування обставин, що сталися 26.04.2016 біля будівлі Одеської міської ради, а саме нападу на учасників мирної акції протесту.
 6. Робоча група по розгляду пропозицій депутатів по використанню коштів Депутатського фонду
 7. Включено до складу комісії по питанням боротьби з жорстоким поводженням з тваринами
 8. Включено до складу робочої групи з розробки стратегії розвитку сфери охорони здоров’я
 9. Включено до складу комісії з розгляду питань, пов’язаних зі встановленням статусу учасника війни
 10. Включено до складу робочої групи з питань розробки проекту Міської комплексної програми енергоефективності у м. Одесі на 2017-2021 роки.

Відомості про доручення виборців. Відомості про роботу на окрузі

 1. Проведено 47 зустрічей з виборцями за місцем їхнього проживання
 2. Особисто прийнято 109 громадян. З них:

– по питанням, пов’язаним з ОСББ – 19 осіб

– щодо обслуговування, ремонту й модернізації ліфтів у багатоквартирних будинках м. Одеси – 3 особи

– по питанням роботи дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл – 3 особи

– з питань багатоповерхової забудови, розробки та затвердження ДПТ – 7 осіб

– забезпечення безпеки руху водіїв та пішоходів біля учбового закладу – 2 особи

– з питань безпеки пересування пішоходів – 2 особи

– порушення прав приватної власності на земельну ділянку – 1 особа

– щодо встановлення пам’ятного знаку на честь священиків та єпископів, яких було розстріляно й репресовано радянською владою 1920-1940р.р., та руйнування римо-католицького храму у 1936 році – директор ГО «Україна це я».

– щодо облаштування й роботи парковок та цілодобових стоянок автотранспорту – 3 особи

– щодо порушення вимог законодавства стосовно захисту прав неповнолітніх дітей під час укладання договору іпотеки – 1 особа

– щодо самовільного зведення прибудов та порушення вимог містобудівного законодавства – 5 осіб

– по питаннях зовнішнього освітлення на вул. Армійській та уздовж пр-ту Шевченка – 3 особи

– щодо «стихійної» торгівлі на вул. Армійській – 2 особи

– щодо реконструкції квартири багатоквартирного будинку, що нанесла шкоду іншим помешканням – 1 особа

– по питаннях приватизації кімнати у гуртожитку – 1 особа

– щодо завершення будівництва житлового будинку, інвесторами якого є учасники Державної програми забезпечення молоді житлом та скористалися правом на отримання державного молодіжного пільгового кредиту на будівництво житла – 3 особи

– по питанню визначення розміру пайової участі при будівництві торгівельного павільйону – 1 особа

– щодо стану будинків – пам’яток архітектури центрального історичного ареалу міста Одеси – 5 осіб

– по питаннях розміщення об’єктів торгівлі та паркування транспортних засобів у зелених зонах міста Одеса – 5 осіб

– по питаннях орендної плани за нежитлові приміщення на пільгових умовах – 3 представники громадських організації

– по питаннях призначення субсидій – 8 осіб

– щодо плати за утримання будинку та прибудинкової території багатоквартирних будинків – 5 особи

– щодо проекту реконструкції Потьомкинських сходів – 1 особа

– по питаннях обслуговування та ремонту міських та внутрішньобудинкових мереж водовідведення житлового будинку по пр-ту Шевченко, 23 – 1 особа

– стосовно виключення Шурди зі складу виконавчого комітету Одеської міської ради – представник ГО «Люстрацій ний комітет Одеської області»

– щодо розробки проекту землеустрою для відведення земельної ділянки – родина внутрішньо переміщених осіб з м. Луганськ – 3 особи

– щодо пільгового кредитування придбання житла внутрішньо переміщеними осами – 1 особа

– стосовно зведення трансформаторної підстанції – 1 особа

– щодо надання житла особам, які проживають в аварійних будинках та таких, що знаходяться у зоні підтоплення, не відповідають санітарно-захисним нормам – 5 осіб

– по питанням облаштування дитячого майданчику у дендропарку «Перемога» –  голова ГО «Підтримки та розвитку метода М. Монтессорі в Україні»

– щодо інформації про категорію земель, до яких віднесено земельну ділянку орієнтовною площею 0,3127 га, за адресою: м.  Одеса, вул. Катерининська, 33 – представник РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ РКЦ КАФЕДРАЛЬНОГО КОСТЬОЛУ «УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ»

– щодо адресної матеріальної допомоги по відшкодуванню витрат за проведене лікування й проходження медичної реабілітації – 1 особа

– по питаннях про відсутність відомостей про місцезнаходження матеріалів кримінального провадження – 1 особа

– щодо жорсткого поводження з тваринами – 2 особи

– по питанню капітального ремонту покрівлі житлового будинку 130 по вул. Канатній у м. Одесі – 2 особи

– по питанню реформування системи освіти – член ГО «Обласна рада миру», член Обласної ради ветеранів спорту, майстер спорту СРСР.

– по питанню встановлення права власності на житло та приватизації земельної ділянки – 1 особа

– по питанню торгівлі алкогольними напоями без дозвільної документації – 1 особа

– з питань забудови узбережжя м. Одеси – 1 особа

 1. Складено та направлено 115 депутатських звернень
 2. Громадську приймальню відвідало 517 осіб.

Адреса приймальні: м. Одеса, вул. Єврейська, 13, офіс 2 Контактний тел. (048) 788 83 83

Графік особистого прийму громадян: Кожний другий та четвертий четвер місяця з 14.00 до 19.00.

За потреби прийом громадян ведеться в інші дні особисто або помічником

У громадський приймальні надаються юридичні консультації, витяги з чинного законодавства, розробляються документи (договори, заяви, скарги, установчі документи тощо).

Графік роботи громадської приймальні: понеділок – п’ятниця з 10.00 до 19.00