Новини

14:56, 17 Жовтня 2017

Одеська “Самопоміч” доєдналась до Всеукраїнської акції на підтримку Великої політичної реформи

В єдності – сила!

Дякуємо всім, хто приєднався до Всеукраїнської мирної акції на підтримку великої політичної реформи, що передбачає зміну виборчих правил, обмеження депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Нас всіх об’єднують спільні виклики та загрози – корупція, нечесні вибори, безкарність високопосадовців – подолання яких можливе лише за умов зміни політичної системи та прийняття вимог мітингуючих, українського народу.

Сьогодні наші депутати та активісти Ольга Квасніцька, Ганна Позднякова, Інна Білоус, Олексій Асауленко та Яна Титаренко підтримали акцію в Одесі.

Крім того, частина нашої команди приєдналась до акції в Києві під стінами Верховної Ради. Ми впевнені, що спільними силами, разом із вами, ми зможемо подолати систему та в найближчому майбутньому Україна матиме незалежні суди та чесні виборчі правила.

За підсумками акції в Одесі було подано письмові звернення до Одеської обласної ради та Голови Одеської ОДА з пропозиціями підтримати нижчевикладені вимоги та направити їх до Президента України та Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду законопроектів:

1. про встановлення в Україні пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками, для чого розглянути законопроект №1068-2;

2. про створення в Україні незалежного антикорупційного суду, для чого розглянути законопроект №6011 або ініціювати Президентом України внесення законопроекту про створення Вищого антикорупційного суду на підставі п. 16 розділу XII та ч. 2 ст. 19 Закону «Про судоустрій і статус суддів»;

3. про скасування (обмеження) депутатської недоторканності, для чого розглянути законопроект №6773.