Новини

12:08, 10 Жовтня 2017

[ВИБОРИ В ОТГ] Людмила Шевченко: «Керує не влада, керує народ. Прагну втілити ідеї мешканців із розвитку громади у реальність!»

Бути собою, співпрацювати з іншими, допомагати тим, хто потребує. Ці слова – не просто принципи діяльності Об’єднання «Самопоміч», це філософія цілого народу, людей в окремих містах та селах, які готові віддавати свій час так енергію в ім’я загального блага.

Серед наших прибічників у Одеській області – люди багатьох професій. Вони кожного дня доводять свою ефективність в реалізації соціальних проектів. Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з Шевченко Людмилою Олександрівною – кандидатом на посаду сільського голови Лиманської ОТГ Татарбунарського району.

– Людмило Олександрівно, розкажіть, будь ласка, коротко про себе та свій досвід політичної роботи. 

– Я є сільським головою Трапівської сільради з 2013 року. І чудово знаю, що навіть при хронічній нестачі коштів, можна розвивати рідне село. Цим я й займалася протягом 4 років. Ми підключити водогін в селі Трапівка, здійснили ремонт двох клубів, провели вуличне освітлення та зрушили з мертвої точки безліч справ, які здавалися нездійсненими.

На разі, жителі нашого району об’єдналися у Лиманську ОТГ. Велика кількість моїх односельчан закликала мене висунути свою кандидатуру на цих виборах. Я вирішила балотуватися на посаду голови, бо дійсно бачу перспективу у реформі децентралізації та вірю, що з нею можна спрямовувати бюджет громади на вирішення найболючишіх питань.

– Які принципи «Самопомочі» вам імпонують та чому ви прийняли рішення йти саме від цієї партії? 

– Все життя я була безпартійна. Але при зустрічі з представниками «Самопомочі» мене здивувала енергійність, відкритість, правдивість та компетентність як політиків з Одеської області, так і народних депутатів: Оксани Сироїд, Олега Березюка, Ірини Подоляк. Вони прагнуть змін і не зупиняються перед серйозними викликами. Це співтовариство активних людей, що сповідують близькі для мене принципи: «Будь собою», «Співпрацюй з іншими», «Допомагай того, хто потребує». Ось чому я балотуюся від партії «Самопоміч».

– Посада сільського голови об’єднаної територіальної громади – це велика відповідальність. І в першу чергу, у визначені того, які проблеми вирішувати в першу чергу. 

– Так, це відповідальність. Ми забули одну просту істину: керує не влада, керує народ, а влада є лише його рупором. Моя команда – це не тільки досвідчені працівники та управлінці, об’єднані спільною метою – забезпечити гідне життя нинішньому та майбутньому поколінням. Це й самі мешканці громади. Саме люди визначають пріоритети розвитку ОТГ. Наше завдання – прислухатися до них та втілювати їх побажання у життя.

Я впевнена, що в основі будь-якої заможної громади – прийняття самодостатнього бюджету, зорієнтованого на вирішення конкретних проблемних питань. Пропорційний розподіл бюджетних коштів між населеними пунктами Лиманської ОТГ допоможе розвити економіку, у тому числі, підняти середній та малий бізнес.

– Які пункти вашої передвиборчої програми ви би виділили, як головні? 

– Я кожного дня спілкуюся з односельчанами та добре знаю, наскільки актуальним для мешканців громади є розвиток інфраструктуру – налагоджувати водопостачання та ремонтувати дороги, доглядати за вуличними колодязями, озеленяти територію.

Шановні виборці! Разом з вами ми зможемо подолати усі труднощі, створити сильну та спроможну громаду. Із повагою, кандидат на посаду голови Лиманської об’єднаної територіальної громади Людмила Шевченко.