Новини

00:42, 14 Вересня 2017

Офіційна заява фракції “Об’єднання “Самопоміч” в Одеській міській раді щодо реалізації кредиту в 1 млрд грн Одеською мерією

Фракція «Самопомочі» в Одеській міській раді внесла пропозицію профінансувати відновлення двох дитячих садків на вулиці Сегедській та в провулку Каркашадзе, тим самим врятувавши їх від продажу. Відповідне рішення було підтримано всіма членами фракції з огляду на те, що мерія збирається взяти 1 млрд грн кредитних коштів в «Укргазбанку» та вже планує їхню реалізацію.

Питання дефіциту дитячих садків та ясел в Одесі сьогодні стоїть дуже гостро. Про відповідні проблеми на одному з останніх засідань Кабінету Міністрів заявляв прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Більш того, Одеса знаходиться на одному з перших місць в країні за чергами на вільні місця в садках. Однак кошти міського бюджету, на жаль, розподіляються не на користь батьків та дітей, а часом – на якісь химерні та неактуальні потреби.

Наша мета – відновити ті дошкільні установи в місті, які ще не встигли вкрасти у громади. Отже, якщо брати кредитні кошти, то власне на будівництво нових дитячих садків, яких так не вистачає в Приморському районі. Цей крок стане беззаперечним доказом того, що влада дійсно піклується про дітей.

Щодо інших запропонованих мерією статей витрат, передбачених в реалізації кредиту, велика кількість з них вже закладена в бюджеті на 2017 рік, в тому числі у вигляді міських програм. А отже, якщо взяття кредиту – єдиний можливий варіант для Одеської мерії, то наша мета – допомогти спрямувати ці кошти на реально корисні справи. Вирішення проблеми дефіциту дитячих садків та ясла – одна з них.