Новини

22:47, 16 Вересня 2017

Медиків Чорноморська запрошують на безкоштовне навчання в Європі

Днями лікарню Чорноморська відвідали голова парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк та представники міжнародного благодійного Фонду медичної допомоги дітям. Медикам нашого міста запропонували пройти безкоштовне практичне навчання і підвищити рівень професійної освіти в країнах Європи.

Фонд «Дитячий медичний догляд» (CMCF) заснований в 1981 році з метою поліпшення догляду та лікування дітей. Принципи CMCF грунтуються на навчанні лікарів з усього світу, щоб, повертаючись в свої рідні країни, вони впроваджували нові методи в лікуванні пацієнтів і ділилися ними зі своїми колегами. За 30 років історії Фонду його послугами скористалися близько 500 лікарів з Прибалтики, Росії та Польщі.

«Це програма для професійних лікарів, які вже знають, чого вони хочуть. Наша головна мета – поширення знань. Ми пропонуємо абсолютно безкоштовне навчання, більш того, готові взяти на себе витрати на проживання та переїзд. Це, перш за все, практичне навчання, котре буде проходити в активному режимі – лікарі працюватимуть з найбільш досвідченими неонатологами “в дві руки”, переймаючи їхній досвід. Хочу зазначити, що Фонд не спонсорує індивідуальні бажання, рішення приймаються безпосередньо лікарнею», – повідомив президент Фонду Бьорн Мартінофф.

Уже понад 10 років CMCF успішно співпрацює з пологовими будинками Львова. Про результати такої взаємодії розповів голова парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

«На сьогоднішній день рівень професіоналізму львівських неонатологів принципово вищий, ніж їхніх колег з інших куточків України. Я переконаний, що професійні неонатологи повинні бути в кожному пологовому будинку, адже реанімаційні заходи новонародженим в кризових станах, найбільш ефективні в перші 15 хвилин після народження. Моя мета ознайомити з можливостями Фонду якомога більше лікарів не тільки з обласних центрів, а й з віддалених сіл і містечок».

Лікарня Чорноморська також націлена на співпрацю з CMCF. Медики нашого міста готові вчитися і ділитися досвідом зі своїми колегами.

«Наша головна мета – підвищити якість медичного обслуговування, зокрема дітей, на території Чорноморська. У нашому місті на сьогоднішній день спостерігається нестача дитячих фахівців. Однак цього року до нас прийшли інтерни. Я сподіваюся, що завдяки підтримці Фонду нам вдасться якісніше підготувати ці молоді кадри. Крім того, взаємодія з цією міжнародною організацією допоможе вже досвідченим лікарям навчитися чомусь новому, відкрити нові методики лікування. Дуже важливо, що команда для навчання формується не з одного доктора, а кількох спеціалістів різних напрямків, в тому числі і медичних сестер», – поділилася головний лікар медичного закладу Чорноморська Олена Кузар.