Новини

14:04, 10 Серпня 2017

В Черноморську з’явиться централізоване стерилізаційне відділення

В березні почався капітальний ремонт стерилізаційного відділення в Черноморській лікарні. Поява цього значимого підрозділу  дозволить стерилізувати всі медичні інструменти централізовано, так як вимагають сучасні норми.

1 вересня 2016 року у силу вступило розпорядження Міністерства охорони здоров’я України про затвердження Державних санітарних норм і правил «Дезинфекція, предстерилізаційна очистка і стерилізація медичних виробів у закладах охорони здоров’я».

Згідно документу, стерилізаційні відділи – обов’язкові структурні підрозділи медичних закладів, які мають операційні блоки. У Чорноморську медики щорічно проводять близько 4,5 тис. операції, приймають більше 700 родів. Саме тому оснащення стерилізаційного відділення сьогодні є обов’язковою умовою подальшого повноцінного функціонування головного медичного закладу Черноморська.

Приблизна вартість обладнання для нового підрозділу лікарні становить 5 млн гривень. При своєчасному виділенні коштів з місцевих бюджетів на закупівлю обладнання централізоване стерилізаційне відділення планується ввести в експлуатацію до кінця року.

Відзначимо, що в новому стерилізаційному відділенні в майбутньому будуть введені деякі платні послуги (при затвердженні платних послуг, що стосуються будь-якої сфери медичної діяльності на міському та державному рівнях), що дозволить лікарні Черноморська заробляти гроші на подальший розвиток.