Новини

14:48, 9 Серпня 2017

Офіційне звернення політичної партії “Самопоміч” до мера Одеси щодо інформаційного терору одеських депутатів

Вчора на одеських вулицях (Пушкінська, Рішельєвська, Успенська, Катерининська, провулок Онілової) з’явились постери з фотографіями, які паплюжать честь та гідність депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» в Одеській міській раді Лілії Леонідової.

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» рішуче засуджує такі аморальні дії проти місцевих депутатів і звертається до мера Одеси, як до гаранта безпеки в нашому місті, з вимогою взяти справу під свій контроль. Посприяти припиненню інформаційного терору нашої колеги. Вважаємо, що ставлення мера до опозиційного політика продемонструє його відношення до всього депутатського корпусу. Адже не сумніваємось, що завтра на місці Лілії Леонідової може з’явитись будь-який інший опозиційний депутат.

Відзначимо, що Лілія Леонідова – одна з небагатьох принципових одеських політиків, яка має активну громадянську позицію по багатьом резонансним питанням Одеси. Виступає з критикою діючої влади та не боїться вступити в полеміку з мером чи чиновниками під час апаратних нарад та погоджувальних рад. Вона захищає інтереси та права звичайних одеситів в питаннях ЖКГ, капремонтів фасадів, ОСББ, енергозбереження тощо.

Зрозуміло, що за фактом приниження честі та гідності за заявою Леонідової поліцією має бути заведена справа, яку слід всебічно та оперативно розслідувати. Правоохоронні органи мають скористатись в своєму розслідуванні відеозйомкою з камер, розташованих на вулицях Одеси з метою встановлення особистості людей, які розповсюджували плакати. Правоохоронні органи мають зібрати достатню кількість доказів та довести справу до суду.