Новини

15:59, 4 Серпня 2017

Чорноморська «Самопоміч» вимагає зняти недоторканність з нардепів

Депутати чорноморської «Самопомочі» виступили з пропозицією звернутися до керівництва країни, аби терміново ініціювати процес зняття депутатської недоторканності з парламентаріїв.

У липні Верховна Рада України прийняла рішення щодо народних депутатів, яких Генеральна прокуратура просила позбавити недоторканності. Парламентарії залишили без імунітету чотирьох своїх колег.

На разі представники органів місцевого самоврядування різних міст України вимагають від керівництва країни раз і назавжди позбавити всіх народних обранців депутатського імунітету. У Чорноморську з подібною ініціативою виступили представники місцевої «Самопомочі».

«Події, що відбуваються в останній пленарний тиждень у ВР, а саме – зняття депутатської недоторканності з деяких нардепів (нагадаю тим, хто забув: вони звинувачуються в економічних злочинах), – змушують нас, депутатів органів місцевого самоврядування, звернутися до Президента України, голови ВР, глав парламентських фракцій і груп з вимогою термінового ініціювання питання зняття депутатської недоторканності! Хочу нагадати, що немає жодної політичної сили, яка б перед виборами не обіцяла це зробити, але потрапляючи в парламент, все чомусь забувають про свої обіцянки!», – повідомив глава фракції «Самопоміч» в Чорноморській міськраді Іван Сміренскій.

Відповідне питання буде винесено на голосування найближчої сесії Чорноморського міськради.