Новини

13:56, 28 Липня 2017

В Одесі відновлять зруйнований дитячий садок в провулку Каркашадзе

Після довгої боротьби за долю садка в провулку Каркашадзе, який 12 років намагались приватизувати та здавати в оренду приватним структурам, одеський виконком прийняв рішення про його передачу управлінню капітального будівництва ОМР.

За словами віце-мера Петра Рябоконя, будівлю знесуть, адже за провиною орендаря вона повністю зруйнована.

Цікаво, що на початку липня депутат Ольга Квасніцька, яка займалась питаннями установи всі 5 місяців своєї каденції, отримала відповідь на свій депутатський запит від управління капітального будівництва мерії, що садок не відновлюватимуть. Проте вчорашнє рішення свідчить про те, що на установу чекає інша доля.

«Одесити не можу не радіти, бо це є наша спільна перемога. Перемога не моя особиста, чи нашої фракції «Самопоміч», а суспільна. Всі ми працювали над тим, щоб захистити цей куточок біля моря. Нарешті, після десятків депутатських запитів, візитів в мерію та профільних комісій влада прийняла правове рішення в інтересах одеситів. Ключове в нашій боротьбі – це результат. А результат – це будівництво дитячої установи без зміни власника. А власником є громада».

Нагадаємо, що садок був орендований громадською організацією «Взаємодія та захист». Вона отримала пільгову ціну на оренду території – 1 грн на рік, згідно рішенню Одеської міської ради №4853-VI від 25 червня 2014 року.

Вже через 2 роки на території садка відбулась пожежа. Ця громадська організація, яка начебто надавала допомогу інвалідам, зареєстрована в грудні 2013 року в будинку №27 на вул. Прохорівській. Тут розташовувалась одноповерхова будівля з юридичними адресами декількох фірм, в тому числі, що надавали послуги автосервісу.

Засновниками ГО «Взаємодія та захист» є Віталій Павлов та Володимир Музика, який приходиться депутату та члену постійної комісії з питань комунальної власності ОМР Олександру Матвєєву тестем.