Новини

14:03, 17 Липня 2017

Лев Підлісецький в Болграді: «Мешканці Одещини здатні створити нові види туристичного відпочинку та розвивати рекреаційний потенціал районів»

У Болграді відбулася зустріч із народним депутатом Верховної Ради України від фракції «Самопоміч» Львом Підлісецьким. Темою зустрічі стало обговорення проблемних питань Болградщини.

Відзначимо, що зустріч Льва Підлісецького з мешканцями Болграду відбулася у рамках робочих візитів народних депутатів від фракції «Самопоміч» до Одещини. Так, в травні минулого року Болград відвідав голова парламентської фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, а трохи пізніше у Болграді побували віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд і перший заступник голови парламентського комітету з питань культури і духовності Ірина Подоляк. За відгуками мешканців Одещини, які мали можливість поспілкуватися з депутатами від «Самопомочі» особисто, обидві попередні зустрічі  виявилися цікавими і продуктивними.

Була в цих зустрічах і спільна риса – робота депутатів «Самопомочі» була позбавлена уваги перших осіб керівництва району та місцевих ЗМІ, які, щоразу отримуючи офіційні запрошення, під різними приводами ігнорують ці заходи.

Так вийшло і цього разу. Втім, для депутатів від «Самопомочі» така ситуація не в новинку – за їхніми словами, це відбувається повсюдно і є наслідком непростих взаємин фракції із партією при владі. На наш погляд, така позиція абсолютно не конструктивна, бо візит Підлісецького – це унікальна можливість безпосередньо познайомитись із експертом в галузі електроенергетики та туризму, членом парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, та поставити йому серйозні злободенні питання.

До сесійної зали Болградської райради, крім місцевих активістів «Самопомочі», прийшов депутат Болградської райради Володимир Гіржу і табаковський сільський голова Володимир Терзі. Так, Володимир Гіржу подякував Об’єднанню «Самопоміч» за рішення важливого в масштабі України питання про зниження ставки єдиного соціального внеску на 2017 рік і запропонував внести зміни до держбюджету 2018 року в частині зниження розміру податку на додану вартість. Лев Підлісецький підтвердив, що члени фракції «Самопоміч» вже працюють над розробкою та узгодженням відповідного законопроекту, який цієї осені буде винесено на розгляд українського парламенту.

Володимира Терзі, як сільського голову, цікавило цілком конкретне питання  – перспектива відновлення потоку залізничних вантажоперевезень через станцію «Тютюн». У свою чергу Лев Підлісецький пояснив, що подібні питання мають вирішуватися на рівні профільних міністерств, і зі свого боку запропонував присутнім детально опрацювати перспективне для Болградщини питання активізації прикордонної торгівлі.

Традиційно підіймали й тему бессарабських доріг. За словами Льва Підлісецького, вже у 2016 році Одеська область посідає 2 місце за ремонтом дорожнього покриття серед усіх регіонів України.

Відповідаючи на традиційне запитання про враження від відвідування Болграда, Лев Підлісецький розповів нам, що встиг чимало поїздити по Україні, але де б він не побував, враження, отримані ним від особистих спостережень і в ході живого спілкування з людьми, завжди виявлялися краще, ніж попередньо зібрана інформація про той чи інший регіон країни. Не став винятком і Болград, який, на думку київського гостя, володіє не тільки величезним сільськогосподарським, а й нерозкритим туристичним потенціалом.

«Часи змінюються, і попит на нові види туристичного відпочинку також змінюється. Знайдіть свою «родзинку», яка вигідно відрізняє ваш регіон від інших, та втілюйте свої ідеї в життя», – заявив депутат.