Новини

13:16, 7 Липня 2017

Інформаційна система Одеського містобудівного кадастру заповнена на 90%

В Одесі презентували інформаційну систему містобудівного кадастру. Його мета – показати одеситам історію всіх будівельних об’єктів міста від початку будівництва до прийняття в експлуатацію, а також продемонструвати об’єкти, які є незаконними.

За словами депутата «Об’єднання «Самопоміч» Ольги Квасніцької, яка слідкує за ходом поповнення інформаційної системи та веде перемовини з представниками департаментів мерії, ця карта є важливою з позиції публічності та відкритості інформації щодо забудови території міста. Вона також допоможе одеситам дізнатись, що будується коло їхніх будинків, на їхніх вулицях та в їхніх районах.

«До сьогодні інформаційна система не працювала повною мірою через відсутність злагоджених дій між профільними службами міста, системного обміну інформацією та надання службі містобудівного кадастру необхідних даних. Між тим, на презентації ми отримали відповідь, що комунікація налагоджується, а інформаційна система наповнена майже на 90%», – зазначила депутат.

За словами Ольги Квасніцької, будь-який одесит може слідкувати за процесом поповнення карти на сайті http://ombk.odessa.ua/kadastr.

Депутат також наголошує, що від активності городян залежить ефективність всієї інформаційної системи.