Новини

12:53, 7 Червня 2017

Забудова Французького бульвару триває: скандальні об’єкти відвідала виїзна комісія

Вже майже тиждень в зеленій зоні Одеси, уздовж Ботанічного саду, тривають будівельні роботи. Зрізано багато дерев, виритий котлован, а будівельна техніка проводить виїмку ґрунту, що може призвести до значних зсувів.

На запит обурених одеситів та громадських діячів депутат Ольга Квасніцька допомогла в організації виїзної комісії. Будівельний майданчик за адресою Французький бульвар, 85/5 відвідали: представники ДАБКу, управління земельних ресурсів, інженерного захисту території, муніципальної безпеки, екології та представники громадськості.

«За день до прибуття виїзної комісії ми зустрілись на будівельному майданчику з одеситами. Перші порушення виявили одразу: це відсутність інформаційного щита. Хоча його наявність обов’язкова згідно містобудівному законодавству.

Окремо нас хвилювало питання можливого захоплення земельної ділянки рекреаційного призначення та отримання інженерно-геологічних даних і висновків щодо оцінки стійкості схилів. Адже мова йде про реконструкцію курортно-оздоровчого комплексу», – відзначила депутат Квасніцька.

За результатами роботи виїзної комісії та більш плідного вивчення ситуації, було вирішено рекомендувати забудовнику провести геодезійні заміри для встановлення меж займаної ділянки та надати гарантійний лист, відповідно до якого забудовник зобов’язується провести роботи з укріплення схилу для усунення можливості зсувних процесів. За кілька днів комісія розробить акт перевірки та оприлюднить його для громадськості.

Довідка:

Забудовником ділянки є Громадська Організація «Народна Воля», підрядником – ТОВ «Грінвуд ЛТД». Право власності на землю отримано на підставі рішення господарського суду Одеської області від 25.05.2010 р. На підставі судового акту отриманий державний акт на землю. Дозвіл на будівництво виданий 17.12.2013 р.