Новини

16:44, 2 Червня 2017

У міграційній службі Чорноморська з’явився термінал електронної черги

Жителі Чорноморська давно скаржилися на великі черги за закордонними паспортами: на оформлення документів для виїзду чорноморці чекали тижнями. Тепер у будівлі міграційної служби встановили термінал електронної черги, головна мета якого – поліпшити якість обслуговування.

За допомогою терміналу можна зайняти чергу на оформлення паспорту громадянина України у формі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон. Термінал видає спеціальний талон, в якому написано, в який час і в який кабінет потрібно буде підійти.

«Раніше на профільній депутатської комісії з питань торгівлі та побутового обслуговування я підняв тему про необхідність запуску в місцевій міграційній службі онлайн черги. І ось, на початку тижня, у нас з’явився термінал! Тепер кожен чорноморець може прийти в призначений час, а не простоювати в чергах, як це було раніше. До того ж, як мені повідомило керівництво місцевої міграційної служби, з наступного вівторка, 6 червня, на сайті Міністерства юстиції з’явиться сервіс, завдяки якому можна буде зайняти чергу в онлайн-режимі», – повідомив депутат Чорноморської міської ради Іван Сміренській.

За словами працівників міграційної служби Чорноморська, робота терміналу вже дала результати – сьогодні черг в коридорах практично немає.