Новини

15:53, 13 Червня 2017

Одеська «Самопоміч» вимагає повернути школі №57 спортивний майданчик

Благоустроїти спортивний майданчик школи №57 на вул. Маріїнській та передати його на баланс навчального закладу. З таким проханням звернулась депутат одеської «Самопомочі» Ольга Квасніцька до постійної комісії Одеської міської ради з питань освіти, спорту, культури та туризму.

Депутат побоюється, що територія майданчику, яку раніше частково віддали під автомийку, є привабливою для забудовників. Про це свідчить й проект зонінгу Одеси.

«Я хочу нагадати своїм колегам за депутатським корпусом та можновладцям, що соціальною проблемою міста є проблема збереження здоров’я дітей і молоді. Вивчаючи Міську цільову програму розвитку освіти на 2017-2019 роки, можна прочитати таке:

«Одним із чинників збереження здоров’я дітей є їхнє залучення до масових занять всіма можливими видами спортивної діяльності. Цьому сприяє модернізація спортивних баз навчальних закладів: спортзалів, стадіонів, спортмайданчиків….»

Отож незрозуміло, чому досі спортивний майданчик на вулиці Маріїнській не використовується за призначенням? Там багато сміття, він не відвідується дітьми та перетворився в стихійну стоянку мешканців поруч розташованих будинків».

Зазначимо, що колись спортивний майданчик знаходився на балансі Одеської загальноосвітньої школи №57. На питання «Хто є балансоутримувачем сьогодні?» – профільна комісія відповідь не надає.

«В першу чергу, ми звернулись до профільної комісії з прохванням винести на наступне засідання питання про благоустрій території майданчика та передати його на баланс школи. Крім того, ми написали Департаменту освіти та попросили остаточно встановити статус спортивно-дитячого майданчика та визначити, на балансі якого комунального підприємства він знаходиться», – розповіла депутат Квасніцька.