Новини

15:19, 14 Червня 2017

Олександр Борняков: «Одеська мерія приховує незаконні будівельні об’єкти»

Онлайн-карта, заснована службою містобудівного кадастру Одеси, не функціонує, як того потребує відповідне положення мерії. Через що від одеситів приховуються незаконні будівельні об’єкти міста. Про це заявив депутат «Самопомочі» Олександр Борняков під час чергової сесії Одеської міської ради.

Згідно відповідному положенню, 25 підрозділів мерії мають надавати  актуальну інформацію про будівельні проекти, земельні питання, встановлення МАФів та комунальну власність в Одесі спеціальній кадастровій службі. Вона, в свою чергу, має відзначати ці дані на карті. Але за фактом з 25 підрозділів інформацію надають лише 3. Більш того, на ресурсі не відмічено жодного незаконного будівельного проекту.

«Сьогодні на сесії нам запропонували затвердити підсумковий звіт про створення служби містобудівного кадастру, яка покликана продемонструвати одеситам інформацію про все будівництво в місті. Раніше мені здавалось, що «підсумковий звіт» – це презентація завершеного проекту. Вивчаючи ж одеську карту, складається враження, ніби в нашому місті взагалі нічого не будується! Окрім того, що вона порожня, вона є незрозумілою звичайним одеситам – візуально завантаженою та складною», – розповідає Борняков.

Депутат пропонує порівняти ОДЕСЬКУ КАРТУ будівельних проектів з КИЇВСЬКОЮ КАРТОЮ.

За його словами, київський ресурс зрозумілий навіть школяру. Більш того, він демонструє історію кожного будівельного об’єкта, а також – об’єкти незаконного будівництва.

«На жаль, сьогодні, замість корисного та ефективного ресурсу, ми бачимо сухі цифри бюджетних витрат та порожню карту міста. Саме тому я запропонував меру розібратися, чому профільні департаменти не виконують свої обов’язки та ігнорують рішення мерії. Зі свого боку наша фракція продовжуватиме контролювати ситуацію», – відзначив депутат.