Новини

16:32, 19 Травня 2017

Старосінну площу зроблять зручною для людей з інвалідністю

До кінця червня мерія обіцяє представити проект, який дозволить привести Старосінну площу відповідно до держаних будівельних вимог та потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це повідомила депутат Одеської міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ольга Квасніцька після зустрічі з заступником мера Петром Рябоконем та органами виконавчої влади.

3 квітня депутат Квасніцька як представник комісії з питань соціальної політики та праці звернулась до голови комісії Василія Ієремії з проханням провести виїзне засідання, аби провести ревізію та в подальшому зробити перебування людей з інвалідністю на Старосінній площі зручною та безпечною.

5 квітня відбулась виїзна комісія за участю представників громадської організації «А. Д. К.», які разом із підопічними – людьми з обмеженими фізичними можливостями – допомогли проінспектувати площу. Було зафіксовано 25 параметрів, які заважають площі бути безбар’єрною. Серед них – відсутність тактильної плитки, невідповідність пандусів вимогам ДБН, відсутність розмітки, огорож тощо. Цю інформацію донесли до відома заступника мера.

Вже 19 травня було проведено спільну зустріч з Петром Рябоконем, представниками органів виконавчої влади (управлінням дорожнього господарства та транспортного господарства), КП «СМЕП» та оператором Старосінної площі.

«Ми обговорили всі ті зауваження, зафіксовані протягом виїзного засідання, а також деталізували процедуру усунення недоліків профільними управліннями. Заступник мера дав нам чітко зрозуміти, що незабаром з’явиться проект про приведення площі до відповідного стану. З ним зможуть ознайомитись і депутати, і можновладці, і активісти, і звичайні одесити, аби внести зауваження та корективи». – відзначила Ольга Квасніцька.

Депутат окремо зазначає, що завдяки узгодженій роботі та організованості комісії з питань соціальної політики та праці одесити з інвалідністю можуть очікувати на реальний результат.