Новини

13:29, 17 Травня 2017

Одеська «Самопоміч» домоглась відкриття кримінального провадження по факту навмисного доведення до банкрутства санаторію «Червоні Зорі»

Після заяви депутата «Самопомочі» Ольги Квасніцької в Генеральну Прокуратуру та Прокуратуру Одеської області ГУНП відкрило кримінальне провадження по факту навмисного доведення до банкрутства санаторію «Червоні Зорі».

В березні 2017 року до депутата звернулись місцеві мешканці з проханням розібратись з розкраданням, руйнуванням та знищенням споруд, які належать на праві господарського віддання Дочірньому підприємству «Санаторій «Червоні Зорі» Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «УкрПрофЗдоровниця».

У вересні 2015 року загальними зборами було прийнято рішення про ліквідацію санаторію. Було звільнено робітників та розпродано ліквідне майно. На сьогодні юридично та фактично виключена можливість через реабілітаційні заходи відновити платоспроможність боржника.

Мешканці завіряють, Дочірнє підприємство навмисно доводить санаторій до банкрутства, аби продати його будівельним компаніям та віддати під забудову.

«В березні 2017 року я спрямувала до Генеральної Прокуратури та Прокуратури Одеської області заяву щодо умисного доведення до банкрутства ДП «Санаторію «Красні зорі». В квітні Шевченківське відділенням поліції Приморського відділу поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області провело перевірку та внесло відомості про злочин до ЄДРДР. На теперішній час триває досудове розслідування по вищевказаному провадженню. Ми не втрачаємо надію щось змінити, бо Одеса втратила не лише лікувально-оздоровчий заклад – санаторій, але й позбавила одеситів робочих місць, одеський бюджет – надходжень, а рекреаційно-санаторний туризм – розвитку. Ми маємо взяти ініціативу в свої руки та захистити чергову зону нашого міста від забудови», – розповіла Ольга Квасніцька.