Новини

17:24, 10 Квітня 2017

Студентам Школи помічника депутата розповіли про структуру міської ради та роботу в постійних комісіях

Чергове заняття 2-го набору Школи помічника депутата, започаткованої командою «Самопомочі», провів  депутат Одеської міської ради, голова Одеського міського осередку “Самопомочі”, ІТ-підприємець Олександр Борняков.

Студентам розповіли про структуру міської ради, роботу в постійних комісіях, надали поради про те, як примусити посадовців виконувати свої прямі обов’язки. Депутат окреслив власну мотивацію, чому і з якою метою він балотувався до Одеської міської ради.

Олександр Борняков розповів, як досвід ІТ-підприємця може допомогти в політичній кар’єрі та реалізації проектів, які б несли користь для всієї громади. Учні дізнались, як за допомогою ІТ-технологій можна зробити систему влади більш прозорою, боротись з корупцією та збільшити надходження в міський бюджет.

Окремо обговорили найбільш успішні проекти команди «Самопоміч»: онлайн-карту тимчасових торговельних споруд, онлайн-карту комунальної власності, відкриті поіменні голосування депутатів, просування проекту е-петицій та електронних підручників тощо.

александр борняков самопомощь«Гадаю, що після відвідування лекцій в Школі помічника депутата в учнів з’явилось неупереджене уявлення про те, чим займаються одеські депутати та їхні помічники. Студенти мають запам’ятати, що їхнє головне завдання – бути в роботі уважним, допитливим та бажати докопатися до істин.

Впевнений, що з наших слухачів стануть не лише помічниками депутатів, а й майбутніми депутатами. Зі свого боку ми зробимо все можливе, аби курс був максимально корисним: на студентів чекають лекції від практикуючих юристів, політиків, народних депутатів та корисні робочі кейси». – розповів депутат О. Борняков.

В  майбутньому студентам доведеться відвідати постійні комісії ОМР, засідання фракції «Самопомочі», зустрітися з народними депутатами, а також створити та захистити власні соціальні проекти.