Новини

16:26, 10 Квітня 2017

«Самопоміч» провела благодійну акцію «День краси» в школі-інтернаті №97

9 квітня в інтернаті № 97 для дітей з вадами слуху влаштували благодійну акцію «День краси». На цілий день в школу запросили професійних перукарів та майстрів, які створили для школярів нові образи, зачіски та зробили манікюр.

Акція відбулась за підтримки депутата «Самопомочі» та громадського активіста Ольги Квасніцької, яка щомісяця навідується до учнів та проводить розвиваючі уроки та майстер-класи.

«Емоції, враження та почуття після зустрічі з дітьми неможливо передати! Є речі, над якими ми не замислюємось, і сприймаємо як належне: це батьківська любов, тепло та підтримка – все те, шо є  внас, але немає в інших. Сьогодні деякі діти вперше підстригались та зачісувались у професійних перукарів. Ми дали їм зрозуміти, що вони потрібні, що вони найкращі. І головне – вони вже знають, що є люди, яким вони небайдужі». – розповіла депутат О. Квасніцька.

кв3Відзначимо, що Ольга Квасніцька доглядає інтернат вже кілька років. За цей час вона провела із дітьми велику кількість занять в рамках благодійного проекту «Майстерня добра». Його мета – виявити здібності у дітей з певними проблемами здоров’я та довести, що кожна дитина талановита по-своєму.

«Я дуже рада, що навіть обіймаючи посаду депутата, в мене залишається час на зустрічі із цими дітьми. Я впевнена у тому, що повинна дбати про майбутнє міста, майбутнє країни. Проблем в Одесі багато, але наші діти – це найголовніше», – відзначила О. Квасніцька.