Новини

00:24, 17 Квітня 2017

[Депутатський фонд] Одеську школу №62 перетворять на ліцей з ухилом на комп’ютерні технології

Депутатський фонд голови фракції «Самопоміч» в Одеській міській раді Ганни Позднякової реалізують на потреби школи №62, яка знаходиться на виборчому окрузі депутата.

Відповідне рішення було прийнято Департаментом освіти ОМР та затверджено в ході профільної комісії. 500 000 грн фонду підуть на придбання сучасної комп’ютерної техніки: інтерактивні дошки, телевізори, комп’ютери, проектори, принтери тощо.

Крім того, в планах на наступний рік за ініціативи батьків та викладачів – перетворити школу №62 на ліцей з ухилом на комп’ютерні технології. В реалізації планів допомагає й депутат Ганна Позднякова. Минулого року учбовому закладу не вистачало сучасних телевізорів, тому на честь першого дзвінка команда “Самопомочі” подарувала учням 4 плазмових екрани. Відтепер шкільні заняття перетворяться на захоплюючий процес, а інтерес до предметів значно побільшає.

Інформатизація навчального закладу відбувається в межах проекту «Інтерактивна школа», який ставить за мету змінити спосіб обміну інформацією між вчителями та учнями, перетворити процес навчання на яскравий та захоплюючий процес.

«Наша команда займається вирішенням проблем 62-ї школи вже більше року. За цей час буврозпочатий капітальний ремонт учбового закладу, який не проводили з моменту його відкриття. Зі сторони Шампанського провулку підхід до школи оздобили тротуаром задля безпеки та зручності школярів та учителів. А з боку вулиці Армейської встановили світлофор, який був вкрай необхідним через посилений рух автомобілів. До кінця травня в школі з’явиться повноцінний стадіон з прогумованими доріжками та спеціальним трав’яним покриттям. Гадаю, що вже 1 вересня школу ми не впізнаємо – ми дуже активно займаємось її оновленням і завжди намагаємось, аби нововведення відповідали потребам і учнів, і учителів», – зазначила депутат.